Łatwe zarządzanie i tworzenie kopii zapasowych kontaktów z iPhone’a dzięki nowej aplikacji CopyTrans Contacts

CopyTrans niedawno udostępniła swój nowy produktCopyTrans Kontakty’, skuteczny program przeznaczony do łatwego zarządzania kontaktami iPhone’a, iPoda Touch i iPada bez iTunes lub jakichkolwiek usług opartych na chmurze. Twoja książka adresowa kontaktów jest bardzo cenna, a jej przypadkowa utrata może być prawdziwym koszmarem. Dlatego bardzo zalecane jest posiadanie odpowiedniej kopii zapasowej wszystkich kontaktów w jednym miejscu, najlepiej na komputerze.

pr-copytranscontacts-logo-trans

CopyTrans Contacts to przydatna i łatwa w użyciu aplikacja dla systemu Windows, która oferuje szybki i łatwy sposób organizowania, edytowania, tworzenia kopii zapasowych i eksportowania kontaktów z iPhone’a na komputer. Jest to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie pozwalające natychmiast pobrać kontakty z iPhone’a na komputer, a nie do chmury, gdzie użytkownicy mogą je edytować, kopiować i usuwać, kontakty grupowe, importowanie, dodawanie lub usuwanie kontaktów na komputerze i synchronizowanie ich później z urządzeniem z systemem iOS – wystarczy kilka kliknięć. Oprócz tworzenia kopii zapasowej kontaktów z iPhone’a na komputerze, aplikacja umożliwia przenoszenie książki kontaktów z iPhone’a do Outlooka, Gmaila, Yahoo, Excela, Androida, Windowsa i innych urządzeń.

pr-copytranscontacts-export

CopyTrans Kontakty to nie tylko łatwe organizowanie i zarządzanie książką adresową iPhone’a. Możesz bezproblemowo dodać kontakty do nowego iPhone’a, importując je z iCloud, Gmaila, Outlooka, Kontaktów Windows itp. za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub przenoszenia *.csv lub *.vcf przesyłanie plików kontaktowych do iPhone’a i gotowe! Dzięki niej porządkowanie kontaktów z telefonu iPhone w grupy, takie jak rodzina, przyjaciele itp. jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej., oraz usuwać wiele kontaktów z iPhone’a jednocześnie w zaciszu swojego komputera. Co więcej, dzięki aplikacji CopyTrans Contacts można przenieść wszystkie kontakty z iPhone’a na dowolne urządzenie z systemem Android.

Wideo Krótkie wprowadzenie do programu CopyTrans Kontakty

CopyTrans Kontakty jest obecnie dostępny w specjalnej cenie startowej wynoszącej $1.99 USD do 30 września, a następnie cena wzrośnie do 4 dolarów.99 USD do 21 października. Ostateczna cena detaliczna wyniesie 9 dolarów.99 USD. Jest dostępny w 23 językach.

Obsługiwany system operacyjny: Windows 8, Windows 7, XP i Vista

– W pełni kompatybilny z iOS 6 i iPhone 5

Pobierz tutaj

Uwaga: Otrzymasz 50 działań w czasie trwania okresu próbnego, który można przedłużyć do 200, dzieląc się nim w sieciach społecznościowych z poziomu aplikacji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka