Microsoft .Instalator NET Framework 4 Standalone/Offline

.NET FrameworkNiedawno pisaliśmy o nowo wydanym .Net Framework 4, który był instalatorem online. A Pełna konfiguracja offline alias samodzielny instalator .NET Framework 4 jest już dostępny dostępne od Microsoft. Dzięki temu można zainstalować .Net Framework 4 w systemach bez połączenia z Internetem lub podczas instalacji na wielu komputerach.

Microsoft .Pakiet redystrybucyjny NET Framework 4 instaluje środowisko uruchomieniowe .NET Framework i powiązane z nim pliki, które są wymagane do uruchamiania i tworzenia aplikacji przeznaczonych dla platformy .NET Framework 4.

• Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP SP3, Windows Server 2003 SP2, Windows Vista SP1 lub nowszy, Windows Server 2008, Windows 7
  • Obsługiwane architektury: x86, x64, ia64

Pobierz .Samodzielny instalator NET Framework 4  [Rozmiar: 48.1 MB]