Motyw Star Wars nie działa w aplikacji Facebook Messenger (aktualizacja)

włącz motyw gwiezdnych wojen w messengerze

AKTUALIZACJA (22 lutego) – Facebook usuwa motyw Star Wars z Messengera

Czy motyw Star Wars nie działa lub nie pojawia się w Twojej aplikacji Messenger?? Cóż, nie jesteś sam. Niestety, Facebook usunął niesamowicie fajny motyw Star Wars z komunikatora Messenger na iPhone’a i Androida.

Motyw Star Wars nie działa w Messengerze

Jeśli używałeś go w rozmowie, zobaczysz teraz poniższy komunikat.

Motyw Star Wars nie jest już dostępny. Wkrótce pojawi się więcej motywów. Niech Moc będzie z Tobą!

Najwyraźniej był to motyw z limitowanej edycji, więc jego los był nieunikniony. Czy brakuje ci go?


We współpracy z Disneyem, Facebook uruchomionej stronie motyw czatu Star Wars dla aplikacji Messenger. Został on wprowadzony w grudniu, aby uczcić premierę Star Wars: The Rise of Skywalker. Motyw Star Wars dla komunikatora Facebook Messenger jest inspirowany filmem ciemna strona mocy. Oprócz gwiezdnego ciemnego motywu wprowadzono reakcje z Gwiezdnych wojen, naklejki i efekty AR. Ten limitowany motyw jest już dostępny na całym świecie i zdecydowanie warto go wypróbować.

Pobierz motyw Star Wars w aplikacji Messenger

Dowiedzmy się teraz, jak można włączyć motyw Gwiezdnych wojen w Messengerze na telefonie iPhone i Androidzie.

  1. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Messengera na swoim telefonie.
  2. Otwórz czat w aplikacji Messenger i stuknij nazwę kontaktu w górnej części wątku. rozmowa w komunikatorze facebook
  3. Stuknij opcję “Motyw&#8221 w ustawieniach wątku.
  4. Wybierz nowy motyw “Gwiezdne wojny&#8221, aby go zastosować. W trakcie rozmowy zobaczysz powiadomienie “Ustawiłeś motyw na Gwiezdne wojny”. zastosuj motyw gwiezdnych wojen w messengerze

Warto zauważyć, że motyw jest stosowany do konkretnego czatu, a nie w całej aplikacji Messenger. Jeśli chcesz go włączyć dla innego kontaktu, musisz powtórzyć powyższe kroki.

Co więcej, zmiana motywu odbywa się dla obu stron, a Messenger powiadamia również odbiorcę po zmianie motywu lub koloru tła.

Funkcje motywu Messengera Star Wars

  • Rozproszone gwiazdy Ciemny motyw – Oprócz ożywienia Galaktyki Gwiezdnych Wojen, ma na celu zachowanie żywotności baterii i jest łatwiejszy dla oczu w nocy.
  • Reakcje Star Wars – pojawiają się, gdy podczas czatu długo stukniesz w daną wiadomość.
  • Naklejki Star Wars – Spraw, aby Twój czat był ekscytujący, korzystając z mnóstwa fajnych naklejek inspirowanych serią Star Wars. Choć pakiet nie jest włączony domyślnie i trzeba go pobrać osobno.
  • Filtry rzeczywistości rozszerzonej (AR) – Limitowane efekty AR to doskonały sposób na poznanie areny Gwiezdnych wojen. Efektów tych można używać podczas prowadzenia wideorozmów i robienia zdjęć za pomocą kamery Messengera. Efekty AR w motywie gwiezdnych wojen dla komunikatora

Pobierz pakiet naklejek Star Wars

Jeśli nie widzisz naklejek Naklejki Star Wars po włączeniu motywu możesz po prostu pobrać pakiet.

dodawanie nowych naklejek w komunikatorze facebook

pobierz naklejki z Gwiezdnych wojen w messengerze

Aby to zrobić, stuknij ikonę buźki i otwórz kartę Naklejki. Następnie dotknij przycisku + (plus) na dole po prawej stronie, aby przejść do sklepu z naklejkami. W zakładce Polecane wyszukaj pakiet naklejek “Gwiezdne wojny: Powstanie Skywalkera&#8221 i stuknij znajdujący się obok niego przycisk Pobierz. To jest to!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka