Najlepsze rozszerzenia Google+ dla Chrome

Google+ rozwija się w niesamowicie szybkim tempie i według doniesień w ciągu zaledwie 2 tygodni Google+ ma osiągnąć liczbę 10 milionów użytkowników. Zaproszenia Google Plus są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników, więc możesz łatwo się do nich dostać, prosząc o nie znajomego lub nas. Jeśli jesteś już na Google+, to na pewno korzystasz z wielu ciekawych funkcji oferowanych przez ten serwis. Jednak niektóre dobre i niezbędne funkcje są obecnie niedostępne, ponieważ Google+ nie jest jeszcze oficjalnie otwarty dla wszystkich.

Dlatego jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, możesz poprawić i wzbogacić swoje ogólne wrażenia z korzystania z Google+, dodając kilka istotnych rozszerzeń Chrome dla Google Plus. Sprawdź nasze najbardziej ulubione rozszerzenia Google + poniżej:

1. Nadwyżka

Nadmiar to bardzo przydatne rozszerzenie, które oferuje możliwość sprawdzania powiadomień, odpowiadania na komentarze i udostępniania postów na Google+ z dowolnej strony internetowej w przeglądarce Chrome, bez konieczności otwierania Google+. Można go łatwo dostosować w menu ustawień.

Funkcje:

 • Publikuj lub odpowiadaj z poziomu okna podręcznego
 • Powiadomienia z pulpitu
 • Dźwięki powiadomień
 • Przełączanie między wieloma kontami Google

2. Odpowiedzi i inne funkcje w Google+

Odpowiedzi i więcej dla Google+ to najlepsze i moje ulubione rozszerzenie Google+. To pełne funkcji rozszerzenie dodaje do Google+ niesamowite i przydatne funkcje, które obejmują:

 • Linki Odpowiedz i Odpowiedz autorowi umożliwiają łatwe wymienianie użytkowników w komentarzach i postach.
 • Pasek nagłówka (górny czarny pasek) unosi się w dół podczas przewijania
 • Dodaje rozwijaną listę obok opcji udostępniania z dodatkowymi opcjami udostępniania (Twitter/Facebook/Email)
 • Odznaki favicon z numerem, gdy masz nowe wiadomości
 • Ctrl+Enter i Shift+Enter wyślij komentarz lub post

3. +Photo Zoom

+Powiększenie zdjęć to proste rozszerzenie zapewniające szybkie i proste powiększanie zdjęć w Strumieniu Google+. Po prostu najedź kursorem na obraz, który chcesz powiększyć, a +Photo Zoom załaduje powiększoną wersję obrazu. W zaktualizowanej wersji dodano obsługę opóźnionego powiększania i powiększania po naciśnięciu klawisza. Działa ze zdjęciem profilowym, Picasą i zdjęciami zewnętrznymi.

4. +Przełącznik komentarzy

+Przełącznik komentarzy ukrywa wszelkie komentarze do postów w twoim Strumieniu i udostępnia je wtedy, gdy chcesz je zobaczyć. To proste rozszerzenie potrafi zwijać komentarze w strumieniu Google+, dzięki czemu nie ma w nim bałaganu.

Alternatywna strona: GooglePlusPlus Ukryj komentarze

Strona googleplusplus_hide_comments skrypt użytkownika dla Google Plus (aka Google+ aka G+) dodaje link Ukryj komentarze lub Pokaż komentarze na każdym poście; ta funkcja jest lepka (stan ukryty lub pokazany jest zapisywany w pamięci lokalnej przeglądarki).

Zainstaluj:

5. Plus One Anything

+1 Wszystko jest przydatnym rozszerzeniem, które daje możliwość +1 prawie każdej stronie internetowej. Umożliwia udostępnienie dowolnej strony znajomym bez konieczności czekania, aż webmaster strony doda przycisk +1. +1 wykonane za pomocą tego rozszerzenia pojawiają się w zakładce +1 na Twoim profilu Google+. Możesz zrobić +1 i Cofnij +1 za pomocą przycisku w Chrome.

6. G+me dla Google+

G+me to ciekawe rozszerzenie, które ulepsza aplikację internetową Google+, aby uwolnić potencjał jej aktualizacji w czasie rzeczywistym i ułatwić przetwarzanie dużego strumienia przychodzących postów i komentarzy. Umożliwia wyświetlanie aktualizacji strumienia zarówno w trybie rozszerzonym, jak i w trybie listy. W trybie rozszerzonym można zwinąć dowolne wpisy, natomiast w trybie listy wszystkie wpisy są domyślnie zwinięte i można rozwinąć konkretny wpis (maks. 1 otwarte).

Funkcje:

 • Status powiadomienia widoczny przez cały czas
 • Składane elementy – ukrywanie i chowanie postu bez wyciszania go
 • Zliczanie komentarzy w czasie rzeczywistym na zwiniętych elementach
 • Opcja trybu listy sprawia, że wyświetlany jest co najwyżej jeden post

Inne użyteczne rozszerzenia Google+ Chrome to:

 • Uruchom G+
 • Pomocnik dla Google+
 • Rozszerzone udostępnianie dla Google Plus
 • Zwiększenie użyteczności Google Plus

Wypróbuj powyższe rozszerzenia i podziel się swoją opinią. ��

Zobacz także: 25 wskazówek dotyczących Google+, które poprawią Twoje wrażenia z korzystania z Google Plus

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka