Najnowsze oficjalne zdjęcia biura Google Indie Hyderabad

Google India ma w sumie cztery biura w każdym z głównych miast Indii – w Bangalore, Gurgaon, Hajdarabadzie i Bombaju. Google Hajdarabad jest jednym z nich – to samo miasto, w którym Facebook otworzył swoje pierwsze biuro w Indiach pod koniec 2010 roku. Być może, jeśli lubisz sprawdzać biura i kampusy najbardziej znanych firm na świecie, to jest coś, czego nie chcesz przegapić! Biuro Google India Hyderabad Zdjęcia udostępnione niedawno przez Google. W biurze znajduje się wiele różnych działów, w tym dział sprzedaży reklam, wsparcia użytkowników i inżynierii oprogramowania.

Najwyraźniej, Biuro Google Indie Hyderabad wygląda naprawdę niesamowicie i jest niesamowitym miejscem z oszałamiającymi wnętrzami, najnowocześniejszymi projektami, żywymi kolorami, wspaniałymi dziełami sztuki na ścianach, pięknymi meblami i każdą inną kreatywną rzeczą, która sprawia, że miejsce pracy jest zabawne. Bez dalszego zastanawiania się, przyjrzyjmy się superfajnemu biuru Google w Indiach!

Zdjęcia biura Google w Hajdarabadzie – Życie w Google

Biuro Google India Hyderabad

Hyderabad_03

Hajdarabad_01

Hyderabad_04

Hyderabad_12

Hyderabad_06

Hyderabad_14

Hyderabad_07

Hyderabad_08

Hajdarabad_11

Odwiedź tutaj aby sprawdzić inne zdjęcia w albumie lub pobrać zdjęcia w pełnym rozmiarze.

Naprawdę chciałabym mieć możliwość pracy w tym miejscu lub przynajmniej odwiedzić je w rzeczywistości. ��

P.S. Po porównaniu z niektórymi starymi zdjęciami wygląda na to, że Google całkowicie odnowiło i przeprojektowało swoje biuro w Hyderabadzie jakiś czas temu. Nie jestem jednak pewien.

Źródło: Życie w Google [Google+]