Napraw: Live Photo to Boomerang nie działa w Instagram Stories

Najnowsza wersja (124.0) z Instagram dla iPhone’a najwyraźniej usunął funkcję zmiany Live Photos w Boomerangs w stories. Nadal nie wiadomo, czy Instagram celowo usunął tę funkcję, czy też jest to błąd. Jakkolwiek by nie było, użytkownicy iPhone’ów są zdezorientowani i wydają się niezadowoleni z tej niechcianej zmiany. Być może Instagram zrobił to celowo, aby zachęcić ludzi do bezpośredniego korzystania z efektu bumerangu (z nowymi funkcjami) w IG stories, aby udostępniać krótkie filmy.

Nowość: zapisywanie edytowanych zdjęć z Instagrama na telefonie iPhone bez ich publikowania

Instagram nie zamienia już zdjęć na żywo w bumerangi

Wcześniej można było łatwo udostępniać zdjęcia na żywo na Instagram stories, przytrzymując je, aby zmienić je w bumerang. To samo jednak nie jest już możliwe. Teraz jeśli dodasz zdjęcie na żywo do swojej historii na Instagramie, platforma zaimportuje je jako nieruchomy obraz. Jest to dość rozczarowujące, a poniższe reakcje wyraźnie to potwierdzają.

Ma @instagram wyłączyliśmy funkcję zamieniania zdjęcia na żywo w bumerang w Twoim story-feedzie? ? Czy ktoś jeszcze to zauważył?? #dta

— chenling (@chenlingzhang) 21 stycznia 2020 r

Hej @instagram dlaczego nie mogę już zamieniać moich zdjęć na żywo w bumerangi w historiach? ?

— Tina V (@tinaamarieeb) 20 stycznia 2020 r

Czy @instagram pozbycie się funkcji Live Photo to your story? Do bani. ?

— Trav Switz (@TravSwitz) 20 stycznia 2020 r

Próbowaliśmy nawet dodawać efekty takie jak Loop i Bounce do Zdjęcia na żywo przed umieszczeniem ich w historiach. Niestety, to nie pomogło i efekt poruszenia był nieobecny w opublikowanej historii.

Jak opublikować zdjęcie na żywo w Instagram Story

Cóż, nadal możesz publikować Zdjęcia na żywo w swoich historiach na Instagramie, korzystając z poniższego szybkiego obejścia.

Jedynym warunkiem jest to, że iPhone powinien mieć zainstalowany system iOS 13 lub nowszy. A to dlatego, że aplikacja Zdjęcia w systemie iOS 13 oferuje możliwość przekształcania zdjęć Live w wideo jednym kliknięciem i bez użycia aplikacji innej firmy. Teraz wykonajmy poniższe kroki.

  1. Otwórz zdjęcie na żywo w aplikacji Zdjęcia. Wskazówka: Przejdź do sekcji Albumy > Zdjęcia na żywo (w sekcji Typy mediów), aby łatwo znaleźć wszystkie zdjęcia.
  2. Stuknij przycisk “Udostępnij&#8221 znajdujący się w lewym dolnym rogu. share-live-photos-iphone
  3. Przewiń w dół arkusza udostępniania i wybierz “Zapisz jako wideo“. opcja zapisywania jako wideo w ios 13
  4. Zdjęcie na żywo będzie natychmiast konwertowane na wideo. Można ją znaleźć w albumie Recents and Videos.
  5. Teraz otwórz Instagram i przesuń palcem w prawo, aby dodać nową historię.
  6. Przesuń palcem po ekranie w górę, gdy jesteś na karcie “Normalne&#8221. Stuknij w “Ostatnie 24 godziny&#8221 i wybierz katalog “Filmy&#8221. Wybierz film, który właśnie przekonwertowałeś.

    Zdjęcie na żywo do boomerangu nie działa na instagramie


  7. Zastosuj dowolne efekty, naklejki lub tekst, który chcesz dodać. Następnie wystarczy udostępnić historię.

Co ciekawe, film zawiera także dźwięk, który można wyciszyć podczas edytowania historii. Co więcej, możesz również udostępnić przekonwertowane zdjęcie na żywo jako zwykły post na Instagramie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka