Nowy laptop Dell XPS 15 wprowadzony do sprzedaży w Indiach

Firma DELL wprowadziła nowe Laptop XPS 15 do serii XPS, której celem jest dostarczenie wysokiej jakości doświadczeń. Laptop Dell XPS 15 jest wyposażony w ekran o przekątnej 15.6-calowy wyświetlacz, napędzany przez najnowszy procesor Intel core i3, i5, i7 oraz układ graficzny NVIDIA GeForce GT 420M/435M z technologią NVIDIA Optimus. Wbudowane głośniki JBL i technologia Waves MaxxAudio zapewniają niesamowity dźwięk. Możesz zdecydować się na wyświetlacz Full HD, napęd Blu-ray BD Rom i podświetlaną klawiaturę, dostosowując go do swoich potrzeb.

Nowy Dell XPS 15

Strona wygląd XPS 15 jest inna, ale nie kusząca, ponieważ jest dość gruba, a większość portów wejścia/wyjścia jest dziwnie umieszczona z tyłu laptopa. Ponadto kontrolki stanu dysku twardego i akumulatora są umieszczone z tyłu, co jest uciążliwe podczas pracy z komputerem. Nie ma portu VGA, ale ma 1 port Mini DisplayPort, 2 porty USB 3.0, 1 USB 2.0 (eSATA/powershare combo), HDMI 1.4, LAN RJ45, czytnik kart multimedialnych 9 w 1 itp. Pokrywa LCD jest cienka i wykonana z anodyzowanego aluminium. Niestety, nie ma opcji kolorystycznych dla tego laptopa – domyślny kolor obudowy to jasnoszary & czarny.

xps-15-design1 xps-15-design2

Wideo – Laptop Dell XPS 15

Filmy, gry, muzyka i rozmowy internetowe ożywają dzięki najnowocześniejszej grafice, możliwościom 3D, rozmowom wideo w jakości HD i dźwiękowi, który może wypełnić całe pomieszczenie.

  • Wiodący laptop z certyfikatem NVIDIA® wydajna grafika ożywi twoje multimedia
  • Wysokiej jakości głośniki JBL z technologią Waves MaxxAudio®
  • Pierwszy SkypeTM -laptop z certyfikatem NVIDIA – wideoczat z kamerą internetową HD
  • Ciesz się obrazem 3D na dużym ekranie1 dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu NVIDIA 3DTV Play

Dobre wieści są takie, że, Dell XPS 15 oferuje sprzęt o wysokiej konfigurowalności, ale cena jest stosunkowo niska i bardzo podobna do ceny serii Studio, która wydaje się być wycofana z produkcji. Ten notebook jest już dostępny do kupienia online w Indiach w sklepie dell.co.na stronie .

Cena w Indiach: Dostępne są 4 modele w cenie Rs. 45 900 Rs. 49,900, Rs. 55 900 i Rs. 68,900. Ceny zawierają wszystkie podatki (opłaty za dostawę dodatkowo).

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka