Oficjalna aplikacja Gmail dla systemu iOS jest już dostępna w App Store

Aplikacja Gmail dla systemu iOS została uruchomiona 2 tygodnie temu, ale szybko wycofano ją z App Store, ponieważ zawierała błędy. Na szczęście błąd z powiadomieniami został naprawiony i aplikacja jest już powrót po raz kolejny dostępne do pobrania na iPhone’a, iPoda touch i iPada z systemem iOS 4.0 lub później. Wystarczy pobrać aplikację, aby cieszyć się oficjalną obsługą Gmaila na swoim idevice!

Gmail_logo

Jak czytamy na oficjalnym blogu Gmaila:

W krótkim czasie, gdy aplikacja była dostępna publicznie, otrzymaliśmy wiele pomocnych informacji zwrotnych i próśb o nowe funkcje. Obejmowało to prośby o wszystko, od większych funkcji, takich jak obsługa wielu kont, po dostosowania, takie jak ulepszone powiadomienia i podpisów mobilnych.

Dopiero rozpoczynamy pracę nad aplikacją Gmail dla systemu iOS i będziemy szybko wprowadzać kolejne funkcje, w tym wszystkie wymienione powyżej oraz wiele innych. W oparciu o Wasze uwagi poprawiliśmy obsługę wiadomości HTML z obrazami &#8211 są one teraz dopasowywane do ekranu i można je powiększać za pomocą szczypania.

Kluczowe cechy:

• Otrzymywanie plakietek z powiadomieniami o nowych wiadomościach
  • Czytaj swoją pocztę dzięki wątkom konwersacji
  • Porządkowanie poczty poprzez archiwizowanie, oznaczanie, oznaczanie gwiazdkami, usuwanie i zgłaszanie spamu
  • Śledzenie ważnych wiadomości dzięki priorytetowej skrzynce odbiorczej
  • Automatyczne uzupełnianie nazw kontaktów podczas pisania
  • Wysyłanie i odbieranie załączników
  • Przeszukaj całą swoją pocztę

Uwaga:: Jeśli masz już aplikację Gmail 1.0.1 wydana 2 listopada, przed zainstalowaniem nowej aplikacji należy odinstalować lub wylogować się ze starej aplikacji.

Pobierz Gmaila dla systemu iOS [link iTunes]