Oficjalny sklep internetowy firmy Samsung uruchomiony w Indiach

Samsung, wiodący producent urządzeń multimedialnych i sprzętu elektronicznego, wprowadził na rynek swój oficjalny sklep internetowy aka sklep internetowy w Indiach. Z pewnością jest to świetny krok podjęty przez Samsung India, biorąc pod uwagę funkcjonowanie i potencjał e-commerce w Indiach, gdzie od kilku lat kwitną internetowe serwisy zakupowe. Sklep internetowy Samsung Indie jest dostępny pod adresem samsungindiaestore.com, gdzie ludzie mogą kupować produkty online z łatwością i mogą oczekiwać niezawodnej obsługi i wsparcia klienta.

Samsung eStore (obecnie w wersji Beta) jest obsługiwany i zarządzany przez Savex Computers Ltd. Strona z estetycznym interfejsem oferuje szeroką gamę produktów multimedialnych – Telefony komórkowe, tablety, laptopy, netbooki i akcesoria. Strona zawiera listę cech produktów, zdjęcia i pełne specyfikacje, aby ułatwić kupującemu wcześniejsze sprawdzenie istotnych szczegółów. Możesz także porównać kilka produktów z tej samej kategorii i dowolnie filtrować wyniki. Istnieje konkretny ’Deals’ strona zawierająca listę wszystkich dostępnych ofert.

Samsung India eStore - Oficjalny sklep internetowy

The tryby płatności dostępne są karty kredytowe & Karta debetowa, bankowość internetowa i płatność za pobraniem. COD jest uważana za jedną z najlepszych opcji płatności dla użytkowników w Indiach, ponieważ można po prostu zapłacić gotówką w momencie dostawy. Ponadto, Bezpłatna wysyłka Wszystkie produkty są objęte bezpłatnym ubezpieczeniem na wypadek kradzieży lub uszkodzenia podczas transportu.

Uwaga: Samsungindiaestore nie dostarcza produktów za granicę.

Zakup towarów online w Samsung India estore jest taki sam, jak zakup lokalny (offline) w sklepie Samsung. Zakupione produkty są objęte co najmniej roczną gwarancją producenta, a dołączone do nich akcesoria (w pudełku) są objęte 6-miesięczną gwarancją. Nie ma żadnych dodatkowych podatków ani ukrytych kosztów, cena podana na stronie jest ceną ostateczną.

Werdykt: Oficjalny sklep internetowy Samsung India to wspaniała inicjatywa, która pomoże wielu użytkownikom robić zakupy online na ich stronie bez obaw o autentyczność produktu. Jednak ceny są nieco rozczarowujące, biorąc pod uwagę, że inne duże witryny e-commerce w Indiach (eBay India, Flipkart, Letsbuy) mają konkurencyjne i lepsze ceny.

Podziel się swoją opinią, jeśli zdarzyło Ci się robić zakupy w sklepie internetowym firmy Samsung. ��

przez [MediaNama]