Oglądaj ceremonię otwarcia Pucharu Świata w Krykiecie na żywo online

Dzisiejsza ceremonia otwarcia ICC Cricket World Cup 2011 rozpocznie się w Dhace w Bangladeszu o godzinie 17:30 IST (5:30 PM) (2000 HKT). Aby cieszyć się tą niezwykłą ceremonią, możesz wejść na oficjalny kanał transmisji ICC CWC – ESPN, a następnie Star Cricket i Star Sports w swoim telewizorze. Jeśli jednak chcesz obejrzeć film Ceremonia otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej 2011 na żywo online za darmo, to sprawdź poniższe linki:

Bezpłatna transmisja na żywo ceremonii otwarcia ICC CWC:

Mistrzostwa Świata w Krykiecie ICC 2011

Ceremonia otwarcia ICC Cricket World Cup w Bangladeszu będzie transmitowana NA ŻYWO i za darmo na ESPNSTAR.com. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę www.espnstar.com/cwclive o godzinie 1730 IST, aby cieszyć się ceremonią otwarcia. Będą one również pokazywać WSZYSTKIE mecze turnieju NA ŻYWO i w całości – począwszy od najważniejszego meczu Indii z Bangladeszem w sobotę.

Wśród gwiazd muzyki popularnej pozujących podczas ceremonii CWC na stadionie Bangabandhu w Bangladeszu są m.in: kanadyjska gwiazda rocka – Bryan Adams, czołowy bollywoodzki piosenkarz – Sonu Nigam oraz indyjska trójca Shankar, Ehsaan i Loy.

Aktualizacja: Wideo z ceremonii otwarcia mistrzostw świata ICC

ICC CWC 2011 Powiązane posty:

  • Oglądaj Puchar Świata w Krykiecie 2011 na żywo online za darmo
  • ICC World Cup Cricket 2011 Theme song – De Ghumake
  • Oficjalny terminarz/ustawienia Pucharu Świata w Krykiecie ICC 2011 [PDF]
  • Pobierz tapety z mistrzostw świata w krykiecie 2011 & Motyw z Windows 7
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka