Oglądaj transmisję wideo na żywo z wydarzenia Apple z 1 września

Apple jest gotowe do zorganizowania specjalnego wydarzenia 1 września i zakłada się, że Apple zaprezentuje nowe Apple TV (iTV), iPoda Touch następnej generacji z przednią kamerą do wideorozmów FaceTime oraz iPhone’a 4 z wyświetlaczem retina.

 Apple

To pierwszy raz, kiedy Apple będzie transmitować na żywo wydarzenie medialne bezpośrednio na stronie apple.com. Jednak tylko posiadacze komputerów Mac i urządzeń idevice mogą oglądać wydarzenie bezpośrednio, natomiast fani Apple pracujący pod kontrolą systemu Windows mogą śledzić różne blogi na żywo, aby uzyskać aktualne informacje, tak jak dotychczas.

Zgodnie z ostrzeżeniem dla mediów:

Apple® będzie transmitować wydarzenie z 1 września w Internecie, korzystając z wiodącej w branży usługi HTTP Live Streaming, opartej na otwartych standardach. Do oglądania potrzebny jest komputer Mac z systemem Safari® w wersji 10 systemu Mac OS® X.6 Snow Leopard®, iPhone® lub iPod touch® z systemem iOS 3.0 lub nowszy, lub iPad™. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 10:00.m. PDT 1 września 2010 r. o godz www.apple.com.

Jakościowe blogi na żywo, na których można oglądać wydarzenie dotyczące iPoda firmy Apple 1 września Live Online –

  • Engadget
  • gdgt
  • Gizmodo
  • Ars Technica
  • Wired
  • Apple Insider

Godzina rozpoczęcia imprezy, 10:00 PDT 1 września 2010 r

Hawaje 07:00

Pacyfik 10:00 rano

Góra 11:00

Centrala 12:00PM

Wschodnia 01:00PM

Londyn 06:00PM

Paryż 07:00PM

Moskwa 09:00PM

New Delhi 10:30PM

Sprawdź lokalną godzinę rozpoczęcia imprezy tutaj.

Aktualizacja Oglądaj wydarzenie specjalne Apple streaming wideo na żywo bezpośrednio od Apple za pośrednictwem łącza: [Strumieniowe wideo wymaga Safari 4 lub 5 w systemie Mac OS X Snow Leopard lub Safari w systemie iOS 3 lub nowszym.]

Update 2 – Oglądaj wydarzenie na żywo w systemach Windows i Mac bez Safari, korzystając z tego łącza:

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka