Operatorzy/usługi DTH w Indiach

DTH lub telewizja satelitarna jest obecnie adaptowany w Indiach przez większość ludzi, ponieważ jest niezawodny i zapewnia wysoką jakość obrazu & jakość dźwięku w porównaniu do zwykłych operatorów telewizji kablowej. Ponadto, DTH może być łatwo zainstalowany w dowolnym miejscu, ponieważ odbiera sygnały bezpośrednio przez antenę. Można wybrać preferowane pakiety, doładować online i zamówić ulubione filmy.

W Indiach jest 6 głównych Bezpośrednio do domu (DTH) usługodawców w Indiach, którzy świadczą usługi telewizji cyfrowej po przystępnych cenach ze względu na dużą konkurencję. Wielu dostawców DTH oferuje obecnie DTH w High-Definition (HD), który oferuje 5x lepszą jakość obrazu w rozdzielczości 1080i (1080×1920), proporcjach 16:9 i 5.1/7.1 Dźwięk przestrzenny przez HDMI.

DTH w HD

Lista operatorów DTH w Indiach:

1) Airtel Digital TV  |  Airtel Digital TV HD

2) Tata Sky  |  Tata Sky HD

3) DishTV  |  Dish TruHD przez Zee

4) Sun Direct  |  Sun Direct HD

5) Reliance BIG TV  |  Reliance BIG TV HD DVR (Cyfrowa nagrywarka wideo)

6) Videocon D2H

Przed podjęciem decyzji o wyborze któregokolwiek z powyższych dostawców usług DTH należy porównać ich początkowe koszty sprzętu, miesięczne taryfy pakietów, kanały zawarte w danym pakiecie itp.

Must Read –

Jeśli wybierasz przystawkę HD (STB), pamiętaj, że tylko kilka kanałów, takich jak Nat Geo HD i Discovery HD, jest dostępnych w jakości HD. Ponadto trzeba je najpierw aktywować za pomocą doładowania, które kosztuje Rs. Obecnie 15 miesięcznie za 1 kanał HD. Niektórzy operatorzy oferują kilka kanałów hindi w HD, ale są one w rzeczywistości up-scaled z ich treści SD i nie oferują jakości obrazu TrueHD. Aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas korzystania z dekodera HD, wymagany jest telewizor Full HD (HDTV) lub HD ready.

Podziel się z nami swoją opinią na temat usług DTH, jeśli z nich korzystasz.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka