Oto, jak możesz zobaczyć swoje stare biosy na Instagramie

Podobnie jak inne serwisy społecznościowe, również Instagram ma opcję dodawania bio. Bio jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, którą ludzie przeglądają, zanim zaczną śledzić daną osobę. Dlatego też, aby przyciągnąć uwagę i pozyskać nowych zwolenników, należy przede wszystkim mieć interesujące bio. Jeśli jesteś starym użytkownikiem Instagrama, istnieje duże prawdopodobieństwo, że z czasem zmieniłeś swoje bio na Instagramie. Na wszelki wypadek, jeśli chcesz zobaczyć swoje stare biosy na Instagramie, to jest to możliwe.

Co zaskakujące, Instagram oferuje możliwość przeglądania starych biosów, ale ustawienie jest ukryte głęboko w aplikacji. Przeglądanie historii bio na Instagramie pozwoli Ci zobaczyć wszystkie te dziwne i żenujące biosy, które mogłeś ustawić w przeszłości. Niemniej jednak zawsze fajnie jest ożywić stare wspomnienia. Aby zobaczyć stare biosy na Instagramie dla Androida, wykonaj poniższe kroki.

Zobacz historię swoich biografii na Instagramie

  1. Otwórz Instagram.
  2. Stuknij kartę profilu w prawym dolnym rogu.
  3. Stuknij Menu (ikona hamburgera) w prawym górnym rogu i otwórz Ustawienia.
  4. Przejdź do sekcji Bezpieczeństwo > Dostęp do danych.
  5. Teraz otwórz sekcję “Dawne bio-teksty&#8221 pod zakładką Informacje o profilu.
  6. To wszystko. Tutaj znajdziesz wszystkie swoje poprzednie biosy na Instagramie.


historia instagram bio

Historia profilu na Instagramie

Należy pamiętać, że można zobaczyć tylko własną historię biografii, a nie innych użytkowników Instagrama.

W podobny sposób można wyświetlić historię swoich poprzednich nazw użytkowników, poprzednich pełnych imion i nazwisk oraz poprzednich linków w bio na Instagramie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka