Oto, jak można przypinać rozmowy na Snapchacie

Opcja przypinania rozmów na górze to z pewnością podstawowa, ale przydatna funkcja w aplikacjach do obsługi wiadomości. Przypinając czat, można wybrać ważną rozmowę, która ma zawsze pozostawać na wierzchu. W ten sposób można mieć pewność, że dany czat nie zaginie wśród innych czatów i będzie można go szybko odnaleźć. W Facebook Messengerze wciąż brakuje tej ciekawej funkcji. Z drugiej strony, WhatsApp (przez Facebook) pozwala użytkownikom przypinać wiadomości.

przypięte rozmowy w snapchacie na iphone'a
Przypięte rozmowy w Snapchacie

Użytkownicy Snapchata mogą również przypinać rozmowy na górze listy czatów. Wydaje się jednak, że funkcja przypinania rozmów jest obecnie dostępna tylko na telefonie iPhone. Zaskakujące jest to, że użytkownicy Androida jeszcze tego nie mają, mimo że obie Snapchat na iPhone’a a Android może pochwalić się bardzo podobnym interfejsem.

Być może, jeśli używasz Snapchata na iPhonie, możesz przypiąć swoje ulubione lub ważne osoby już teraz. Oto, jak to zrobić.

Jak przypiąć kogoś na Snapchacie do góry

 1. Upewnij się, że aplikacja Snapchat jest zaktualizowana do najnowszej wersji. [Patrz: Jak aktualizować aplikacje w iOS 13]
 2. Otwórz aplikację Snapchat i stuknij przycisk “Czat&#8221 w lewym dolnym rogu. ekran główny snapchata
 3. Tutaj widoczna jest lista znajomych w serwisie Snapchat. Jeśli osoba, którą chcesz przypiąć, nie jest widoczna na liście, wyszukaj ją.
 4. Nacisnąć i przytrzymać imię osoby.
 5. Stuknij “Więcej&#8221 i wybierz “Przypnij rozmowę”. Spowoduje to przypięcie tej konkretnej osoby na początku Twojej listy czatów.

  opcje czatu w snapchacie

  przypnij rozmowę na snapchacie

Alternatywnie można przejść do profilu danej osoby i stuknąć trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu. Następnie stuknij opcję “Przypnij rozmowę&#8221.

profil użytkownika snapchata

jak przypiąć kogoś na snapchacie

Podobnie jak w WhatsApp, na Snapchacie możesz przypiąć tylko do 3 osób jednocześnie. Jeśli chcesz przypiąć jakąś inną osobę, musisz najpierw odpiąć jedną z przypiętych rozmów.

Jak usunąć pinezkę z rozmowy na Snapchacie

Podobna jest też procedura odpinania czatu. Przejdź do listy czatów, a następnie stuknij i przytrzymaj osobę przypiętą u góry. Stuknij w “Więcej&#8221 i wybierz “Odepnij rozmowę”.

jak odepiąć rozmowę na snapchacie

Notatka: Jeśli nie widzisz opcji przypinania konwersacji pomimo uruchomienia najnowszej wersji Snapchata na swoim iPhonie, musisz poczekać. Prawdopodobnie będzie ona wprowadzana etapami.

WSKAZÓWKI ZWIĄZANE:

 • Odpowiadanie na poszczególne wiadomości Snapchata w rozmowie na czacie
 • Jak włączyć dostęp do aparatu w aplikacji Snapchat w systemie iOS 13?
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka