Oto jak pobrać film z Facebooka

Być może zauważyłeś sekcję ‘Rolki i krótkie filmiki&#8221, gdy przeglądałeś swój kanał informacyjny na Facebooku. Cóż, można obejrzeć Instagram „Szpule na Facebooku, a także tworzyć rolki w samej aplikacji Facebooka. Co więcej, na karcie Menu pojawiła się specjalna karta ‘Kręcenia&#8221, obok różnych innych skrótów. Możesz także pozwolić, aby Twoje przyszłe filmy z Instagrama były polecane na Facebooku. Oznacza to, że Facebook pokazuje teraz rolki utworzone na własnej platformie, a także rolki z Instagrama.

Być może osoby, które uwielbiają oglądać krótkie zabawne filmiki, chętnie pobierają na Facebooka filmy, które wydają im się wystarczająco interesujące. Pobieranie rolek przydaje się, gdy chcesz obejrzeć rolkę później poza aplikacją Facebooka lub udostępnić ją w swojej historii. Niezależnie od tego, jaki jest Twój przypadek użycia, ani Instagram, ani Facebook nie oferują oficjalnego sposobu pobierania cudzych filmów do galerii.

Jak mogę pobrać filmy z Facebooka?? Na szczęście istnieje kilka serwisów do pobierania plików wideo, z których możesz skorzystać, aby pobrać rolki z Facebooka online za pomocą linku. Dowiedzmy się, jak.

Jak pobrać film z muzyką z Facebook Reels

1. Przejdź do sekcji “Reels” w aplikacji Facebooka i znajdź film, który chcesz pobrać. Aby znaleźć filmy opublikowane przez Ciebie, dotknij swojego profilu w prawym górnym rogu i przejdź do zakładki ‘Moje filmy.

Facebook reels

gdzie są moje zdjęcia na Facebooku

2. Stuknij przycisk przycisk elipsy (ikona z trzema kropkami) w prawym dolnym rogu. szpulki na Facebooku app
  3. Wybierz “Kopiuj link”. skopiuj łącze do szpul Facebooka
  4. Odwiedź stronę internetową z aplikacją do pobierania wideo, np fdown.net (lub użyj tego, który wolisz).
  5. Wklej link w pole Facebook Video Link i kliknij “Pobierz”. jak pobrać filmy z Facebooka na iPhone'a
  6. Naciśnij długo na link ‘Pobierz wideo w jakości HD&#8221 i wybierz ‘Pobierz połączony plik”, aby zapisać rolkę.

jak pobrać filmy z Facebooka na iPhone'a

pobierz na Facebooku szpulki z muzyką

7. Po zakończeniu pobierania otwórz aplikację Pliki i przejdź do pozycji “Pobrane”.
  8. Otwórz plik z nagraniem, który pobrałeś, i stuknij przycisk “Udostępnij&#8221. aplikacja Pliki na iPhone'a
  9. Stuknij “Zapisz film”aby zapisać wideo z rolki na Facebooku w aplikacji Zdjęcia. jak zapisać nagrania z Facebooka w galerii na telefonie iPhone

UWAGA: Powyższe kroki dotyczą iPhone’a, ale proces powinien być podobny dla użytkowników Androida.

Łatwy sposób pobierania własnych filmów z Facebooka

Niewiele osób wie, że aplikacja Facebooka ma wbudowaną opcję pobierania własnych materiałów wideo Reels. Jedynym minusem jest to, że rolki pobrane tą metodą są zapisywane bez muzyki, jeśli użyto w nich dźwięku z biblioteki muzycznej Facebooka lub Instagrama. Jednakże, filmy z oryginalnym dźwiękiem zostaną zapisane w Twojej rolce aparatu wraz z muzyką.

Wykonaj poniższe kroki, aby pobrać filmy z Facebooka.

1. Otwórz kartę Menu w aplikacji Facebook i stuknij ikonę “Rolki” skrót. zakładkę kołowrotki w aplikacji Facebook
  2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe na Facebooku w prawym górnym rogu.
  3. Pod ‘My Reels‘, otwórz film, który chcesz pobrać. Znajdź swoje opublikowane nagrania na Facebooku
  4. Stuknij przycisk wielokropka (ikona z trzema kropkami) w prawym dolnym rogu.
  5. Wybierz opcję “Pobierz rolkę”opcja.jak pobrać swoje własne filmy z Facebooka

To jest to. Nagranie znajdzie się teraz w pamięci lokalnej telefonu i będzie można je obejrzeć w Galerii lub aplikacji Zdjęcia.

WSKAZÓWKI:

• Jak znaleźć swoje zapisane filmy na Facebooku