Otwiera się darmowa rejestracja w BwTorrents! [Złap szybko teraz]

Oto wspaniała wiadomość dla wszystkich, BwT otworzył rejestracje są bardzo długi czas! Teraz możesz zarejestrować się jako zwykły użytkownik bez żadnej opłaty rejestracyjnej. Pośpiesz się i szybko załóż darmowe konto w BwT, ponieważ jest ono otwarte przez bardzo krótki czas.

BwTorrents

O programie BwTorrents: BwTorrenty to największy i najlepszy indyjski prywatny serwis z torrentami. Darmowe rejestracje otwierają się raz w roku. Posiada największą kolekcję indyjskich torrentów z wysokiej jakości wydaniami ze Sceny. Możesz być pewien szybkości działania i wspaniałej społeczności. BwTorrenty, bo „Wszystko zależy od jakości.”

Rozpowszechniaj informacje na ten temat, poproś przyjaciół i rodzinę, aby stali się częścią wyjątkowej i wspaniałej społeczności BwT. Zaleca się również zachowanie proporcji co najmniej 1:1 poprzez rozsiewanie torrentów po pobraniu, aby uchronić swoje konto przed zbanowaniem.

>> Należy pamiętać, że tworzenie duplikatów kont spowoduje zablokowanie starego i nowego konta, więc proszę się powstrzymać od tego.

Niech żyje BwT ��

Zarejestruj się pod adresem w BwTorrents za darmo: www.bollywoodtorrents.ja/rejestr.php

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka