Pobieranie całych zdjęć z blogu Tumblr za pomocą narzędzia TumblRipper

Tumblr jest bardzo popularną platformą mikroblogową, która pozwala każdemu w prosty sposób dzielić się materiałami multimedialnymi, takimi jak zdjęcia, filmy, treści tekstowe itp. Oferuje świetny i inteligentny sposób dzielenia się swoimi przemyśleniami, kreatywnością i interakcją z innymi ludźmi online. Być może, jeśli masz bloga na Tumblr (tumblelog) lub masz obsesję na punkcie niesamowitych tumblelogów, oto przydatne narzędzie, które musisz sprawdzić.

TumblRipper to darmowe, niewielkie narzędzie dla systemu Windows, które oferuje możliwość szybkiego i łatwego pobierania zdjęć z blogów Tumblr. Korzystając z niej, możesz utwórz kopię zapasową wszystkie zdjęcia z serwisu Tumblr na komputer lub dowolny z fotoblogów Tumblr, które uwielbiasz. Aplikacja jest rzeczywiście bardzo przydatna, ponieważ może automatycznie pobierać całe zdjęcia z dowolnej witryny Tumblr. Wystarczy określić źródło i miejsce docelowe do zapisywania zdjęć.

TumblRipper - pobieranie zdjęć z serwisu tumblr

Pobiera zdjęcia w ich największym dostępnym rozmiarze i zachowuje oryginalne daty przesłania. Wyświetlany jest również postęp indeksowania i pobierania plików. Jedną z dobrych cech jest to, że narzędzie nie nie pobiera całych zdjęć jako osobnego pakietu, ale jako pojedyncze pliki, dzięki czemu można uzyskać dostęp do pobranych zdjęć w czasie rzeczywistym. Aplikacja ma rozmiar zaledwie 11 KB i nie wymaga instalacji.

– Wymaga Microsoftu .NET Framework 2.0

Pobierz TumblRipper    via [Ahmed Zizo]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka