Pobierz 4 nowe motywy systemu Windows 7 – Latarnie morskie, Kaligrafia, Japońskie kwiaty wiśni i Maddalena Sisto

Do galerii personalizacji systemu Windows 7 dodano właśnie kilka nowych, fantastycznych oficjalnych motywów dla Windows 7. Jennifer Shepherd ogłosiła te nowe motywy na blogu Windows Experience Blog, gdzie przedstawiła fotografów i utalentowanych producentów, którzy stworzyli tak niesamowite prace!

Nowe motywy systemu Windows 7 zawierają przepiękne tła pulpitu w wysokiej rozdzielczości 1920×1200. Udoskonal swój pulpit za pomocą tych fajnych motywów wymienionych poniżej:

1. Motyw latarni morskich

To naprawdę wspaniały motyw Magnusa, który składa się z 14 pięknych tapet przedstawiających latarnie morskie, głębokie oceany, góry, słoneczne chmury i niesamowite kolory. Ponadto zawiera on kojący schemat dźwiękowy o nazwach 'brzeg morza’.

Latarnie morskie w tym darmowym motywie dla systemu Windows 7, górujące nad kolorowymi plażami, stojące na straży na styku piasku i oceanu oraz pokryte zimowym lodem, przeniosą świat krajobrazów i stylów architektonicznych na Twój pulpit.

Pobierz tutaj

2. Motyw kaligrafii

Delikatne tekstury papieru czerpanego, akwarele i motywy tkanin w tych sześciu tapetach pięknie uzupełniają tradycyjną kaligrafię znaków kanji oznaczających „piękno”, „podróż”, „szczerość” i inne pojęcia.

„Łaska, piękno, podróż i inne kanji odważnie wypisane tuszem na delikatnie fakturowanych powierzchniach. Bezpłatny motyw systemu Windows 7, który doda spokoju i inspiracji na Twoim pulpicie.

Pobierz motyw

3. Temat Japońskie kwiaty wiśni

Ten motyw, stworzony przez Yuki, zawiera sześć obrazów przedstawiających pogodne wiosenne fotografie.

Uspokój swoje zmysły wspaniałymi zdjęciami kwitnących japońskich drzew wiśni w tym darmowym motywie systemu Windows 7.

Pobierz motyw

4. Motyw Maddalena Sisto

Alessandra i Valentina stworzyły ten szykowny nowy motyw, na który składa się dziesięć kapryśnie niekonwencjonalnych, inspirowanych modą ilustracji znanej włoskiej artystki Maddaleny Sisto.

Latające skrzypaczki, kobiety o ptasich głowach i niemożliwe do wykonania buty to cechy, które włoska artystka Maddalena Sisto przedstawia w swojej nowej wizji włoskiej mody i designu. Ten darmowy motyw dla systemu Windows 7 sprawi, że Twój pulpit stanie się kapryśny i zachwycający.

Pobierz tutaj

>> Inne niedawno wprowadzone nowe motywy to: Beach Sunsets, City Lights, The Gunstringer, Naruto Shippuden 5 itd. Pobierz je na stronie Motywy systemu Windows 7 galeria!

Na stronie galerii motywów wprowadzono zmianę – pojawiła się nowa karta zawierająca 20 najpopularniejszych motywów, na podstawie największej liczby pobrań z całego świata został dodany.