Pobierz darmowe narzędzie Glary Utilities – narzędzie do czyszczenia o najwyższym stopniu zaawansowania

Narzędzia Glary to bezpłatne narzędzie, które oferuje wiele potężnych i łatwych w użyciu narzędzi systemowych i programów użytkowych do naprawy, przyspieszenia, konserwacji i ochrony komputera.

Pozwala ona na czyszczenie typowych plików śmieci systemowych, a także nieprawidłowe wpisy w rejestrze i ślady internetowe. Możesz zarządzać i usuwać dodatki do przeglądarki, analizuje wykorzystanie miejsca na dysku i znajdź zduplikowane pliki. Można również przeglądać i zarządzać zainstalowanymi rozszerzeniami powłoki, szyfrować pliki przed nieautoryzowanym dostępem i użyciem, dzielić duże pliki na mniejsze, łatwe do zarządzania pliki, a następnie połączyć je ponownie.

Posiada opcje optymalizacja pamięci, znajdź, napraw, lub usuwanie uszkodzonych skrótów systemu Windows, zarządzanie programami uruchamianymi podczas startu systemu Windows i odinstalowywanie oprogramowania. Inne funkcje obejmują bezpieczne usuwanie plików, wyszukiwarkę pustych folderów i inne.

Główne cechy:

• Optymalizuj, czyść i zwiększ prędkość swojego systemu Windows.
  • Chroń swoją prywatność i bezpieczeństwo.
  • Blokuje programy szpiegujące, trojany, adware itp.
  • Naprawić niektóre błędy aplikacji.
  • Prosty, szybki i przyjazny dla użytkownika interfejs
  • Zarządzaj programami startowymi systemu Windows

Glary Utilities to rOpublikowano 16 lutego 2009 r i jest 100% za darmo. Obsługiwane platformy to: Windows 2000, XP 32/64bit, Vista 32/64bit. Posiada wsparcie dla 23 języki.

Pobierz bezpłatnie program Glary Utilities   (Rozmiar: 5.38 MB)