Pobierz Epic Browser – przeglądarkę internetową dla Indii z wbudowanym programem antywirusowym i 1500+ aplikacjami na pasku bocznym [Polecane]

epic-for-web Nowa, w pełni funkcjonalna przeglądarka z wieloma funkcjami jest przeznaczona specjalnie dla użytkowników z Indii. Epic Browser to pierwsza w historii przeglądarka internetowa dla Indii zbudowana na najnowszej platformie Mozilla Firefox. Jest błyskawicznie szybka i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci.

Epicka przeglądarka posiada intuicyjny i kolorowy interfejs, a także niesamowity pasek boczny z ponad 1500 aplikacjami. Przeglądarka ma wbudowany ręczny skaner antywirusowy i antyspyware firmy ESET. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do poczty Gmail, Yahoo i sieci społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook czy Orkut, bezpośrednio z paska bocznego, bez konieczności otwierania nowej karty.

Przeglądarka Epic

Wszystkie rozszerzenia/dodatki do Firefoksa & wtyczki są kompatybilne z przeglądarką Epic, a ponadto można korzystać z ponad 1500 indyjskich motywów i tapet, aby poprawić jej wygląd. Pobierz aktualizacje wiadomości, wyniki krykieta na żywo, słuchaj muzyki, graj w gry i wiele więcej bezpośrednio z tej potężnej przeglądarki.

Spróbuj!! Pobierz Epic Browser  (10.6 MB)

przez TheWindowsClub

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka