Pobierz ESET NOD32 Antivirus dla Mac [darmowa beta]

ESET NOD32 Antivirus for Mac jest oparty na ThreatSense, najdokładniejszej w branży technologii proaktywnego wykrywania wirusów i innego złośliwego oprogramowania, zapewniającej proaktywną ochronę przed zagrożeniami i atakami typu zero-day.

Funkcje:

• zaawansowane ustawienia skanowania (porównywalne z ESET NOD32 Antivirus v4 dla Windows)
  • wykrywanie zagrożeń dla systemów Mac OS X, Windows, Linux i innych systemów operacyjnych
  • pouczające wykresy, statystyki i dzienniki
  • skanowanie nośników wymiennych
  • obsługa proxy
  • harmonogram do automatyzacji skanowania
  • obsługa zarówno 32-bitowych, jak i 64-bitowych procesorów Intel
  • ThreatSense.NET przykładowe zgłoszenia

ESET NOD32 Antivirus dla Mac OS X Program Desktop działa na systemie Mac OS X 10.5.x i 10.6.x  obsługiwane są architektury 32- i 64-bitowe (AMD64/EMT64).

Notatka – To wydanie Beta jest przeznaczone dla doświadczonych użytkowników Mac OS X i nie powinno być instalowane na komputerach, które wykonują krytyczne zadania.

Pobierz program ESET NOD32 Antivirus dla systemu Mac OS X  [32/64-bit Beta]