Pobierz narzędzie Norton Bootable Recovery Tool – darmowy ratunkowy dysk CD do czyszczenia zainfekowanych komputerów

Jak Kaspersky, AVG & Avira AntiVir, Norton postanowił zaoferować narzędzia ratunkowe, które pozwalają użytkownikom naprawić i oczyścić najbardziej zainfekowane komputery z systemem Windows.

Narzędzia ratunkowe Norton

Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool – umożliwia użytkownikom programu Norton uruchomienie komputera w bezpiecznym stanie, gdy system jest tak głęboko zainfekowany, że nie działa prawidłowo, a nawet nie można go uruchomić. Kreator narzędzia Norton Bootable Recovery Tool automatycznie tworzy plik „Norton Bootable Recovery Tool” z możliwością uruchomienia na stronie Urządzenie CD/DVD lub urządzenie rozruchowe USB w szybki i łatwy sposób. Umożliwia aktualizację najnowszych definicji na kluczu USB. Można również utworzyć plik ISO i zapisać go na komputerze.

Za pomocą narzędzia NBRT można utworzyć niestandardowy ratunkowy dysk startowy, który uruchamia się w trybie bezpiecznym, rozpoczyna czyszczenie zainfekowanego systemu i szybko przywraca sprawność komputera.

Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool

Kreator narzędzia Norton Bootable Recovery

Aby utworzyć ratunkową płytę CD/USB, tylko Pobierz plik „NBRT-Retail-Downloader” i uruchom go. Następnie zostanie pobrany plik „NBRTWizard.exe” (o rozmiarze 166 MB), który należy zainstalować w systemie Windows. Za pomocą kreatora narzędzia Norton Bootable Recovery Tool można utworzyć żądane urządzenie rozruchowe, uruchomić z niego komputer, a następnie przeprowadzić skanowanie w celu łatwego usunięcia złośliwych zagrożeń.

NBRT wymaga klucz beta które można łatwo uzyskać, rejestrując się w wersji beta NAV 2011 lub NIS 2011. Zarejestruj się tutaj

Wymagania systemowe: Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub 3, Vista lub Windows 7

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka