Pobierz nowe motywy systemu Windows 7 – Angry Birds, Age of Empires Online, Mabinogi i Kim Hana

Wygląda na to, że Microsoft jest na sterydach – Zaledwie dzień temu dzieliłem się nowymi motywami Windows, a teraz MS wprowadził 4 nowe oficjalne motywy dla Windows 7. Trzy z tych motywów są oparte na bardzo popularnych grach, takich jak Angry Birds i Age of Empires w wersji online. Do motywów dołączone są naprawdę niesamowite tapety na pulpit, wszystkie w wysokiej rozdzielczości. Pobierz je poniżej!

1. Angry Birds

Nie mają skrzydeł. Ich jaja zostały skradzione przez świnie. Więc, tak, są całkiem źli. Kontempluj ich nastrój za pomocą naszego darmowego motywu Angry Birds dla Windows 7.

Zawiera 5 fajnych tapet z dźwiękami i obrazami z gry Angry Birds.

Pobierz tutaj

2. Age of Empires Online

Wielkie armie historii ścierają się w tym darmowym motywie dla Windows 7 opartym na Age of Empires Online, najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier na PC.

14 tapet zawiera obrazy z najpopularniejszej gry strategicznej AOE.

Pobierz tutaj

3. Mabinogi

Ten darmowy motyw, oparty na grze fabularnej online dla wielu graczy, rozświetli pulpit systemu Windows 7 fantastycznymi scenami przygód i romansów. Dowiedz się więcej o rozpoczynaniu życia w fantazji z Mabinogi.

Ten motyw zawiera 7 teł pulpitu z gry Mabinogi, wieloosobowej gry online.

Pobierz tutaj

4. Kim Hana

Oni potrzebują domu! Zaproś te dziwaczne, ale urocze stworzenia do zamieszkania na swoim pulpicie. Ten darmowy motyw Windows 7, stworzony przez koreańską artystkę Kim Hana, jest enigmatyczny, hipnotyzujący i całkowicie wyjątkowy. Zawiera dźwięki ostrzegawcze gitary.

Zawiera również 7 ładnych tapet autorstwa koreańskiej artystki Kim Hana.

Pobierz tutaj
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka