Pobierz nowy „Kaspersky Virus Scanner” dla Maca

Kaspersky Lab niedawno ogłosił wydanie „Kaspersky Virus Scanner for Mac”, lekkiej wersji Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac, zaprojektowanej specjalnie do ochrony użytkowników komputerów Mac przed wszystkimi rodzajami szkodliwego oprogramowania. Aplikacja zabezpieczająca jest już do kupienia w Mac App Store za 9.99 tylko! Wymaga Mac OS X 10.6.6 lub później.

Kaspersky Antivirus Scanner został zaprojektowany w celu ochrony systemów Mac przed złośliwym oprogramowaniem. Skanuje w celu wykrycia i usunięcia wirusów zarówno dla komputerów Mac, jak i innych, korzystając z uaktualnionej bazy danych szkodliwego oprogramowania, która zapewnia ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Gdy nie skanuje w poszukiwaniu wirusów, nie wykorzystuje mocy obliczeniowej procesora komputera Mac, zapewniając maksymalną wydajność w codziennych zadaniach. Jest bardzo prosty w użyciu i pozwala na skanowanie, kiedy jest to dla Ciebie wygodne. Oferuje 3 tryby skanowania – Pełne skanowanie, Szybkie skanowanie i Skanowanie antywirusowe. KVS for Mac zawiera również Asystenta zabezpieczeń &#8211 usługa ta umożliwia analizowanie i neutralizowanie wykrytych zagrożeń.

Funkcje zabezpieczeń KVS:

  • Ochrona przed wirusami, programami trojańskimi, robakami, botami i botnetami.
  • Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym, reklamowym itp. korzystanie z sygnatur zagrożeń.
  • Analiza heurystyczna pozwala na wykrywanie podejrzanych obiektów oraz obiektów, które są zainfekowane nieznanymi lub nowymi modyfikacjami znanych zagrożeń.
  • Bazy danych i moduły aplikacji są automatycznie aktualizowane.

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac i Kaspersky Virus Scanner for Mac wyglądają tak samo, ponieważ ich interfejsy są podobne, ale KVS zawiera tylko najważniejsze funkcje w porównaniu z Kaspersky Anti-Virus for Mac. Sprawdź ich porównanie poniżej:

Kaspersky Virus Scanner for Mac nie wymaga aktywacji. Wystarczy kupić go w Mac App Store, zobaczysz jego ikonę w doku informującą o procesie pobierania i instalacji. Po zainstalowaniu aplikacji, uruchom ją klikając na jej ikonę w doku.

Pobierz Kaspersky Virus Scanner [Mac App Store]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka