Pobierz oparty na Chromie Microsoft Edge Dev Build dla macOS

Przeglądarka Microsoft Edge dla komputerów Mac

Firma Microsoft udostępniła dziś first preview build o nowej przeglądarce Edge dla macOS opartej na Chromium. Przedpremierowe wersje Microsoft Edge dla komputerów Mac są już dostępne za pośrednictwem kanałów Microsoft Edge Insider Channels. Microsoft udostępnił już wersję Canary nowej wersji Edge dla macOS 10.12 i więcej. Wkrótce zostanie wydana wersja Dev, a publiczna beta pojawi się w przyszłości. Dla tych, którzy nie wiedzą, że wersje Canary są aktualizowane codziennie, a wersje Dev – co tydzień. Wersja Dev jest zatem bardziej stabilna niż wersja Canary. Zainteresowani mogą również zainstalować i wypróbować obok siebie produkty z różnych kanałów.

Na szczęście, WalkingCat wyciekł bezpośrednie linki do pobrania Microsoft Edge Dev Build 76.0.161.0 dla macOS. Łącza prowadzą do serwerów Microsoftu, dlatego nie trzeba się martwić o ich autentyczność.

Edge dla Mac 76.0.161.0, Kanarek https://t.co/4ovVEHnnOU Dev https://t.co/9TYnt90CRv

— WalkingCat (@h0x0d) 18 maja 2019 r

Pobierz Edge Dev Build dla komputerów Mac [Oficjalny instalator]

Pobierz Edge Canary Build [Microsoft Edge Insider]

Jak zainstalować przeglądarkę Microsoft Edge na komputerze Mac

Aby zainstalować Edge’a na macOS, wystarczy pobrać pakiet Dev lub Canary. Otwórz .plik pkg i po prostu zakończ proces instalacji. Następnie uruchom Microsoft Edge z doku.

Edge w wersji dla systemu Windows. Interfejs użytkownika i ogólny wygląd są jednak dostosowane do doświadczeń, jakich oczekiwaliby użytkownicy systemu macOS. Ponadto zawiera ona integrację z paskiem Touch Bar, umożliwiającą korzystanie ze skrótów do stron internetowych, przełączanie kart i sterowanie wideo. Będzie można także używać gestów na gładziku do znajomej nawigacji.

Via [mask_link href="https://9to5mac.com/2019/05/20/microsoft-edge-macos/" target="_blank"]9to5Mac[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka