Pobierz Operę Mini 5 i Operę Mobile 10 Final !

opera Dziś na final Ukazały się kolejne wersje najpopularniejszych na świecie mobilnych przeglądarek internetowych, Opera Mini 5 i Opera Mobile 10. Ostateczna wersja systemu jest gotowa i obsługuje prawie wszystkie telefony komórkowe. Teraz możesz korzystać z sieci opartej na Operze, z niezrównaną szybkością, stylem i oszczędnością kosztów.

Opera, duet przeglądarek mobilnych, ma na celu zapewnienie najlepszego doświadczenia internetowego na prawie każdym telefonie komórkowym, wraz z ujednoliconym wyglądem i innowacyjnymi ulubionymi funkcjami, takimi jak szybkie wybieranie, menedżer haseł i przeglądanie w zakładkach.

opera mobile

Opera Mini 5 jest dostępna na wszystkich telefonach z Java i Blackberry, a także na telefonach z Androidem i Windows Mobile (oba tylko w wersji beta). Opera Mobile 10 jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Windows Mobile i Symbian S60.

Pobierz Operę Mini 5 lub Operę Mobile 10 bezpośrednio na swój telefon bez żadnych opłat z m.opera.com/, lub pobierz i zainstaluj na swoim komputerze.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka