Polityka uczciwego korzystania Airtel wprowadza ograniczenia w planach nielimitowanych

Airtel wprowadził nową politykę o nazwie “Zasady uczciwego korzystania” (FUP) która ma na celu ograniczenie ilości pobieranych plików przy użyciu ‘nielimitowanych” planów internetowych.  Twierdzą, że ludzie zużywają zbyt dużo Internetu i dlatego muszą zmniejszyć szybkość pobierania plików, zamiast modernizować własną infrastrukturę i sprzęt.

Eg:  Jeśli masz nielimitowany plan taryfowy o prędkości, powiedzmy, 512 kb/s, po przekroczeniu pewnego limitu prędkość zostanie zmniejszona o połowę do 256 kb/s przez resztę miesiąca, a opłata za cały miesiąc wyniesie tyle samo, ile do tej pory za 512 kb/s!!!  Zasadniczo dają Ci mniej (do 45% mniej), ale za tę samą cenę!!!  A limit może zostać osiągnięty w ciągu 5-6 dni, jeśli jesteś intensywnym użytkownikiem.

Można pobrać “Fair Usage Policy” plik PDF.

Jeśli jesteś przeciwny “Fair Usage Policy” wprowadzonej przez Airtel, możesz dołączyć do Airtel Broadband „Fair Usage Policy” Petycja protestacyjna. Ta petycja jest kierowana przez użytkowników serwisu Forum Szerokopasmowe Indii które będą wysyłać do Pana. Sunil Bharti Mittal, Prezes Zarządu & Dyrektor Zarządzający, Bharti Airtel Ltd. po uzyskaniu znacznej liczby podpisów.

Przeczytaj petycję oraz inne informacje znajdujące się na ich stronie, podejmij własną decyzję i podpisz ją, jeśli się z nią zgadzasz. To może sprawić, że Airtel pomyśli więcej o tym problemie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka