Poznaj Kent CamEye: Pełna funkcji kamera samochodowa

kent cameye

Kent RO, pionier w branży uzdatniania wody, wszedł ostatnio na rynek zabezpieczeń samochodowych, wprowadzając na rynek CamEye. Strona Kent CamEye to jedyna w swoim rodzaju kamera samochodowa wyposażona w funkcje bezpieczeństwa nowej generacji, które zapewniają bezpieczeństwo pasażerów i pojazdu, na którym jest zamontowana. To urządzenie zabezpieczające jest o wiele lepsze od tanich chińskich kamer samochodowych, które po prostu rejestrują przednie nagranie wideo i zapisują je na karcie pamięci. W przeciwieństwie do zwykłych kamer samochodowych, CamEye posiada wiele funkcji w jednym urządzeniu, takich jak podwójne kamery do nagrywania wideo, zintegrowany GPS tracker i dwukierunkowe połączenia.

Mówiąc o CamEye, ta szczególna kamera to coś więcej niż tylko akcesorium samochodowe. Urządzenie może być używane zarówno do celów osobistych, jak i komercyjnych. Może działać jako potencjalny ratownik dla Twoich bliskich, którzy codziennie dojeżdżają do pracy w samochodach prowadzonych przez szofera. Ponadto, śledzenie GPS w czasie rzeczywistym i czujniki pokładowe pozwalają właścicielom zapewnić bezpieczeństwo ich pojazdu w dowolnym miejscu i czasie.

Bez dalszego zastanawiania się, porozmawiajmy o różnych cechach sprzętowych i programowych Kent CamEye.

Kluczowe cechy Kent CamEye

  • Podwójne kamery 720p – Kamery HD z funkcją noktowizji automatycznie nagrywają poklatkowe wideo i audio z obu widoków, gdy samochód jest w ruchu. Umożliwia monitorowanie wszystkiego, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz samochodu.
  • Strumieniowa transmisja wideo na żywo Korzystając z aplikacji CamEye na swoim smartfonie, możesz oglądać wideo na żywo z obu kamer z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu możesz mieć oko na żonę, dzieci lub dziadków podróżujących samotnie w odludnym miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, że dostęp do strumieniowego przesyłania danych może mieć jednocześnie wielu użytkowników. kent cameye - strumieniowa transmisja wideo na żywo
  • Bezpieczne przechowywanie w chmurze – Nagrane filmy poklatkowe są przesyłane do bezpiecznego magazynu w chmurze w czasie rzeczywistym przez 4G i mogą być dostępne do 90 dni. Właściciel może pobrać nagranie z chmury na telefon w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia, np. wypadku lub kradzieży.
  • Wbudowany GPS do śledzenia lokalizacji w czasie rzeczywistym – Wbudowany lokalizator GPS umożliwia śledzenie i monitorowanie na żywo położenia pojazdu za pomocą smartfona. Użytkownicy mogą także interaktywnie wyświetlać na mapie trasę przebytą przez pojazd. kent cameye tracker gps działający w czasie rzeczywistym
  • Dwukierunkowe połączenie – Dzięki preinstalowanej karcie SIM 4G, osoby znajdujące się w samochodzie mogą prowadzić dwukierunkowe rozmowy głosowe z kamerą cofania. Aby to umożliwić, urządzenie jest wyposażone w głośnik i mikrofon. Warto zauważyć, że połączenie może być inicjowane tylko przez właściciela pojazdu, aby zapobiec nadużyciom.
  • Alerty w czasie rzeczywistym – Wykorzystując wbudowany akcelerometr, czujnik temperatury, czujnik światła i czujnik poziomu hałasu, CamEye wysyła oparte na sztucznej inteligencji alerty na połączony telefon w przypadku naruszenia przepisów przez kierowcę. Urządzenie może na przykład wysyłać alerty o przekroczeniu prędkości, pracy silnika na biegu jałowym, włączeniu klimatyzacji w stanie postoju, próbie ponownego uruchomienia itp. Co ciekawe, alerty można dostosować do preferencji właściciela. alerty w czasie rzeczywistym kent cameye
  • Rozpoznawanie twarzy Ta szczególna technologia alarmuje właściciela, gdy urządzenie wykryje nieznanego kierowcę w samochodzie. Co więcej, możesz wybrać twarz kierowcy, a żadna podróż nie zostanie przechwycona, gdy CamEye wykryje twarz kierowcy (działa, gdy włączony jest tryb Stealth).
  • Bateria o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania – Pojemna bateria wystarcza na 24 godziny pracy i zapewnia nagrywanie nawet po wyłączeniu silnika samochodu. Urządzenie posiada również wbudowaną pamięć, dzięki czemu dane są zapisywane nawet wtedy, gdy nie ma łączności 3G/4G.
  • Łatwość instalacji CamEye jest urządzeniem typu Non-OBD, które pobiera zasilanie z gniazda samochodowego 12V. Możesz zainstalować urządzenie samodzielnie i uruchomić je w zaledwie 4 prostych krokach.

Oprócz powyższej listy interesujących funkcji, urządzenie oferuje ochronę antysabotażową. Dzięki temu po uruchomieniu kamery przez właściciela samochodu nie będzie można jej wyłączyć.

Zawartość pudełka – KENT CamEye, uchwyt na przednią szybę, 3-metrowy kabel USB, ładowarka samochodowa, narzędzie do wyrywania, zaciski do kabli, instrukcja obsługi, naklejka na samochód i karta gwarancyjna.

Nasze przemyślenia

CamEye firmy KENT z pewnością nie jest kolejną kamerą, którą można wziąć pod uwagę tylko po to, aby nagrywać filmy podczas podróży. Urządzenie kładzie nacisk raczej na najnowszą technologię, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i kobietom. Oprócz samochodów osobowych, może być używany w autobusach szkolnych, taksówkach i pojazdach logistycznych.

Kent CamEye jest dostępny w cenie Rs. 17 999 w Indiach i jest dostępny na stronie Amazon.w zestawie z 3-miesięczną bezpłatną subskrypcją. Jedynym minusem jest to, że po zakończeniu okresu próbnego użytkownicy muszą uiszczać miesięczną lub roczną opłatę za korzystanie z funkcji chmury i śledzenia GPS. Abonament wynosi od Rs. 450 do 600 za miesiąc lub Rs. 4,500 do 6,000 rocznie.

Zastrzeżenie: Ten post jest sponsorowany przez firmę Kent. Poglądy i opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie poglądami autora.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka