Przewodnik pobierania filmów z YouTube z Safari w systemie iOS 15 na iPhone’a

youtube

Jak być może wiesz, istnieje kilka rozszerzeń i aplikacji do pobierania filmów z YouTube odpowiednio na przeglądarki internetowe i urządzenia z systemem Android. Jednak pobieranie filmów z YouTube na urządzenia z systemem iOS, takie jak iPhone i iPad, nie jest tak proste, chyba że masz urządzenie z zainstalowanym programem jailbroken.

Dzieje się tak dlatego, że firma Apple ma tendencję do zakazywania aplikacji z App Store, które umożliwiają bezpośrednie pobieranie filmów z YouTube. Możesz jednak użyć programu do pobierania filmów, aby pobrać je na komputerze, a następnie przenieść na urządzenie z systemem iOS. Nie jest to jednak tak proste, jak bezpośrednie zapisanie danego filmu na iPhonie lub iPadzie.

Na szczęście Safari w systemach iOS 13 i iPadOS zawiera menedżera pobierania, dzięki któremu pobieranie plików to bułka z masłem. Tak, teraz możesz bezpośrednio pobierać pliki multimedialne, takie jak wideo i MP3, za pomocą wbudowanej aplikacji Safari. To samo nie jest jednak możliwe w Chrome na iPhone’a.

Bez dalszej zwłoki zobaczmy, jak można pobierać filmy z YouTube do rolki aparatu iPhone’a w systemach iOS 15, iOS 14 lub iOS 13.

Wymagana stronaiPhone’a lub iPada z systemem iOS 13 lub nowszym

Pobieranie filmów z YouTube za pomocą Safari w iOS 15

 1. Skopiuj łącze wideo. Jeśli film jest otwarty w aplikacji YouTube, otwórz konkretny film, stuknij w przycisk “Udostępnij&#8221, a następnie wybierz “Kopiuj link”. kopiowanie linku do filmu z serwisu youtube
 2. Przejdź do Safari i odwiedź witrynę z aplikacją do pobierania filmów online, taką jak odownloader.com.
 3. Wklej łącze z YouTube w polu wyszukiwania w oDownloader. Witryna automatycznie pobierze łącze. pobieranie filmów z YouTube na iPhone'a bez aplikacji
 4. Stuknij przycisk “Wybierz format” menu, aby zobaczyć dostępne rozdzielczości w formacie MP4. Wybierz format, który chcesz pobrać (obsługuje do 1080p). Opcjonalnie możesz pobrać wideo w formacie MP3. pobieranie filmów z youtube bezpośrednio na iPhone'a w systemie iOS 15
 5. Zamknij wyskakujące okienko “Zainstaluj aplikację Windows&#8221, jeśli się pojawi. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk “Kliknij, aby pobrać&#8221. pobieranie filmów z youtube na iPhone'a z Safari w systemie iOS 15
 6. Stuknij “Pobierz” w wyświetlonym oknie dialogowym. Pobieranie rozpocznie się, a jego postęp możesz śledzić, stukając ikonę 3 kropek (na pasku adresu) w Safari systemu iOS 15 i wybierając “Pobrane”.

  pobieranie filmów w Safari w systemie iOS 15

  Menedżer pobierania w Safari w systemie iOS 15

Uwaga: Pliki pobrane za pomocą Safari są domyślnie zapisywane w usłudze iCloud Drive, a dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem aplikacji Pliki. Możesz jednak zmienić lokalizację zapisu na wewnętrzną pamięć iPhone’a.

Jak zmienić lokalizację pobierania w Safari

 1. Przejdź do Ustawień i stuknij pozycję Safari.
 2. Stuknij “Pobrane” w Ogólne. zmiana lokalizacji pobierania w safari
 3. Teraz wybierz “Na moim iPhonie&#8221 jako domyślną lokalizację zapisu zamiast Dysk iCloud. Pobrane pliki nie będą teraz przesyłane do Twojego dysku iCloud Drive. zmienić lokalizację zapisu w safari na

Aby wyświetlić zapisane filmy z YouTube, otwórz aplikację Pliki i przejdź do Przeglądaj > Na moim iPhonie > Pobrane. Tutaj możesz od razu odtwarzać filmy MP4, a nawet je obracać lub przycinać.


pobieranie w aplikacji Pliki na telefonie iphone

Zapisywanie pobranego wideo w aplikacji Zdjęcia

Jeśli chcesz oglądać wideo bezpośrednio z aplikacji Zdjęcia zamiast z aplikacji Pliki, to też jest to możliwe.

Aby to zrobić, otwórz film w aplikacji Pliki i dotknij przycisku “Udostępnij&#8221 w lewym dolnym rogu. Następnie stuknij “Zapisz wideo”, a dany film będzie widoczny w Zdjęciach w sekcji Albumy > Wideo. Co więcej, możesz korzystanie z nowych narzędzi do edycji w systemie iOS 13 po zapisaniu wideo w aplikacji Zdjęcia.

opcja udostępniania w aplikacji Pliki

przenoszenie wideo z aplikacji Pliki do zdjęć na iphone'ie

WSKAZÓWKA: Usuń plik wideo z Plików po przeniesieniu go do Zdjęć, aby zapobiec zajmowaniu przez niego podwójnej przestrzeni dyskowej na telefonie iPhone.

Zastrzeżenie: Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych. Należy pamiętać, że nielegalne pobieranie filmów z YouTube narusza regulamin YouTube. Pobieranie i wykorzystywanie filmów z YouTube do użytku osobistego i niekomercyjnego jest jednak uważane za Uczciwe korzystanie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka