Przewodnik rootowania YU Yureka i instalacji oficjalnego TWRP 2.8 Odzyskiwanie

Aby rootować smartfon Micromax Yureka, należy najpierw zainstalować własne recovery, takie jak CWM lub TWRP. Ale przed flashowaniem recovery trzeba odblokować bootloader Yureki, co jest prostym zadaniem. Dobrą wiadomością jest to, że oficjalny TWRP (Team Win Recovery Project) 2.8 recovery jest już dostępne dla YU Yureka z interfejsem dotykowym. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany w rootowania telefonu lub chcesz zainstalować niestandardowy ROM to niestandardowe odzyskiwanie jest koniecznością. Możesz także użyć programu TWRP recovery do utworzenia kopii zapasowej oprogramowania sprzętowego telefonu Yureka, co jest zalecane przed wypróbowaniem jakichkolwiek MOD-ów. Poniżej znajduje się procedura krok po kroku, aby odblokować bootloader, uruchomić TWRP recovery, a następnie rootować Yurekę.

Instalowanie TWRP Custom Recovery na Yureka

1. Odblokuj bootloader swojego telefonu. Zapoznaj się z naszym postem: Jak odblokować Bootloader telefonu YU Yureka w systemie Windows

2. Pobierz program TWRP 2.8 Oficjalne odzyskiwanie dla Yureka. Następnie przenieś plik odzyskiwania ‘openrecovery-twrp-2.8.4.0-tomato.img’ do folderu ‘adb_fastboot’ (użyty w kroku #1).

3. Uruchom Yurekę w trybie Fastboot Aby to zrobić, wyłącz telefon. Naciskając klawisz zwiększania głośności, podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.

IMG_20150118_1617392

4. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy folder „ADB_Fastboot”, trzymając wciśnięty klawisz Shift w systemie Windows. Kliknij opcję „Otwórz okno poleceń tutaj”.

5. W oknie Wiersza poleceń (CMD) wpisz poniższe polecenie i naciśnij enter.

fastboot -i 0x1ebf flash recovery openrecovery-twrp-2.8.4.0-tomato.img

6. Uruchom ponownie urządzenie. Użyj polecenia: fastboot -i 0x1ebf reboot

Rootowanie YU Yureka – 

1. Pobierz SuperSU (UPDATE-SuperSU-v2.40.zip). Przenieś plik do katalogu głównego w pamięci wewnętrznej telefonu.

2. Uruchom Yurekę w trybie odzyskiwania TWRP. Aby to zrobić, wyłącz telefon. Następnie naciśnij jednocześnie przyciski Volume Up + Volume Down i Power.

IMG_20150118_012730

3. W TWRP zainstaluj ‘SuperSU.plik „zip. Następnie uruchom ponownie telefon.

Telefon powinien być teraz zrootowany. Możesz zainstalować ‘Root Checker‘ app to confirm.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka