Shape Collage Online – tworzenie doskonałych kolaży ze zdjęć

Shape Collage wprowadził teraz usługę online, która jest z pewnością najlepszym i najłatwiejszym sposobem tworzenia kolaży z obrazów/zdjęć online.

Shape Collage Online to darmowa usługa, która pobiera zdjęcia z dowolnego miejsca w sieci i automatycznie układa je w kolaż.

Kolaż [A collage]

Jak używać – Wystarczy podać adres URL (łącze) strony internetowej zawierającej obrazy i wybrać preferowany kształt, np. prostokąt, serce, słowo lub symbol. Kliknij przycisk „Utwórz”, a natychmiast zostanie wyświetlony piękny kolaż.

Twój unikalny i spersonalizowany kolaż można umieścić na blogu, stronie internetowej, wysłać pocztą elektroniczną lub użyć jako tapety na pulpit. Shape Collage Online może używać zdjęć z dowolnego miejsca w sieci (Flickr, Photobucket, Google image search, nytimes.com, eBay, Amazon itp).

Strona najlepsza część kolaż zachowuje oryginalne łącza do poszczególnych zdjęć w kolażu, które można kliknąć, aby otworzyć obraz w pełnej rozdzielczości.

Stwórz swój kolaż online już teraz

A Darmowa wersja desktopowa Program Shape Collage jest również dostępny dla systemów Windows, Mac OS X i Linux i ma o wiele więcej funkcji i opcji, w tym możliwość generowania plików obrazów o bardzo wysokiej rozdzielczości, tworzenia kolaży o dowolnym kształcie zdefiniowanym przez użytkownika oraz eksportowania do formatu Adobe Photoshop PSD (z każdym zdjęciem na osobnej warstwie).

Możesz również wypróbować Photovisi – Tworzenie kolaży z Twoich zdjęć online

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka