Śledź czas sprawności i przestojów swojej strony internetowej/bloga z darmowym kontem Pingdom

Dla każdego profesjonalisty bardzo ważne jest, aby jego strona internetowa działała Up. Przestoje mogą występować rzadko z powodu problemów z serwerem lub awarii. Dzielę się więc najlepszym i darmowym rozwiązaniem dla Monitoruj i Śledzenie czasu działania i przestojów witryny lub bloga.

Uzyskaj bezpłatne konto pingdom

Pingdom jest jedną z najbardziej renomowanych usług monitorowania witryn internetowych, wykorzystywaną przez większość dużych przedsiębiorstw. To stale monitoruje swoją stronę internetową i serwery oraz Natychmiastowe powiadomienie, gdy wystąpi błąd lub witryna nie działa.

Pingdom udostępnia teraz DARMOWE konto Pingdom do zarządzania i śledzenia czasu działania i wydajności Twojej witryny. Strona bezpłatna strona umożliwia monitorowanie jednej strony internetowej lub serwera i zapewnia 20 alarmów SMS wraz z nieograniczoną liczbą przypomnień przez e-mail.

ustawienia pingdom

przegląd strony

Odstępy czasu sprawności i przestojów

czas działania i przestoje

Wykres czasu reakcji

Wykres czasu reakcji

Można również Wstrzymaj usługę w dowolnym momencie, jeśli nie chcesz monitorować swojej witryny.

alerty e-mail

Jestem naprawdę pod wrażeniem ich usług, ponieważ przypomniało mi to o ostatnich przestojach na naszym blogu wraz z pełnymi szczegółami. Pingdom wysyłał mi powiadomienia pocztą elektroniczną, gdy blog przestawał działać i znów działał.

Musisz Uzyskaj bezpłatne konto Pingdom teraz i wypróbuj tę wspaniałą usługę!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka