SlimPDF Reader – mała i najlepsza alternatywa dla Adobe Reader

SlimPDF Czytnik SlimPDF to najmniejszy na świecie czytnik PDF dla Windows. Jest to najlepsza alternatywa dla Adobe Reader ze względu na jego mały rozmiar, wolne od Bloatware PDF Reader i jest całkowicie bezpieczny, bez utraty funkcjonalności.

Slim PDF Reader jest darmowy i wyświetla 100% plików PDF tak samo jak Adobe Reader. Wykorzystuje stabilną technologię przeglądania plików PDF firmy Able2Extract, oferując wysokiej jakości czytnik PDF. Program jest tylko 1.5 MB, co jest naprawdę niewielkim rozmiarem w porównaniu z 40 MB rozmiaru pliku Adobe Reader 9.3.3. Ponadto Adobe Reader zajmuje 203 MB miejsca na dysku, podczas gdy SlimPDF tylko 4.90 MB widoczne w oknie Dodaj/usuń programy w panelu sterowania systemu Windows.

Slim PDF Reader

Ma przejrzysty graficzny interfejs użytkownika i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje, takie jak przeglądanie i drukowanie plików, funkcje powiększania, kopiowanie tekstu, przyciski nawigacji po stronie, pole wyszukiwania, obracanie plików PDF. Możesz również użyć SlimPDF Reader jako domyślnej przeglądarki plików PDF.

Pobierz program SlimPDF Reader  (1.43 MB)

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka