Teraz zainstaluj aplikacje (.Pliki IPA) na iPhone’a bez iTunes za pomocą CopyTrans Manager

CopyTrans, jeden z naszych drogich sponsorów i producent najlepszej alternatywy iTunes dla urządzeń z systemem iOS wprowadził teraz ważną i oczekiwaną nową funkcję „Obsługa aplikacji” do swojej darmowej alternatywy iTunes – CopyTrans Manager. Ta zupełnie nowa, niesamowita funkcja umożliwia proste przenoszenie aplikacji z komputera do iPhone’a, iPada lub iPoda touch bez konieczności korzystania z iTunes. Co najlepsze, do wykonania tak skomplikowanego zadania NIE jest potrzebny Jailbreak.

Menedżer CopyTrans to darmowa, lekka i skuteczna alternatywa dla iTunes, która oferuje możliwość szybkiego przenoszenia danych, takich jak muzyka, wideo, podcasty i aplikacje do iPhone’a, iPada, iPoda Touch oraz pozwala nimi zarządzać. Nie wymaga żadnej instalacji, oferuje możliwość przeciągania & obsługę kropli i natychmiast synchronizuje przeniesione rzeczy na urządzenie z systemem iOS. W nowej wersji możesz dodawać/synchronizować aplikacje (.pliki ipa) na dowolnym telefonie iPhone za pomocą prostego polecenia przeciągnij i upuść bez iTunes i jailbreak.

Funkcje:

  • Dodawanie utworów, aplikacji, filmów itp. z dowolnego komputera PC na iPada, iPoda Touch i iPhone’a
  • Tworzenie i usuwanie list odtwarzania lub edycja istniejących list odtwarzania
  • Przeciągnij & Upuszczanie utworów bezpośrednio do list odtwarzania
  • Edycja informacji o utworach (wykonawca, album, oceny, gatunek itp.).)
  • Automatycznie dodawaj brakujące okładki albumów
  • Przeglądaj według albumu, wykonawcy lub dowolnego innego znacznika
  • Odtwarzanie piosenek i filmów na dowolnym komputerze

Przesyłanie aplikacji na iPhone’a – Jeśli nie chcesz instalować aplikacji na telefonie iPhone za pomocą iTunes, zrób to łatwo, korzystając z programu CopyTrans Manager. Aby to zrobić, wystarczy pobrać aplikacje z App Store przez iTunes. Następnie przejdź do katalogu „C:\Users \Music \iTunes Media \Mobile Applications” na swoim komputerze z systemem Windows, aby uzyskać dostęp do pobranych aplikacji. Następnie podłącz iPhone’a do komputera, uruchom CopyTrans Manager i przeciągnij plik IPA aplikacji do Aplikacje w CopyTrans. Naciśnij przycisk „Zapisz zmiany” i gotowe.

Kompatybilność: Wszystkie modele iPhone’a, iPoda Touch, iPada, wszystkie wersje iOS – tylko Windows

Pobierz CopyTrans Manager bezpłatnie
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka