Top 10 ulubionych dodatków dla Firefoksa [Featured Download]

Oto Top 10 ulubionych dodatków dla Twojego Firefox przeglądarka. Dodatki rozszerzają możliwości programu Firefox, pozwalając spersonalizować przeglądanie stron internetowych. Rozejrzyj się i uczyń Firefoksa swoim własnym.

obraz   obraz

Dodatek do Firefoksa StumbleUpon umożliwia odkrywanie i udostępnianie wspaniałych treści internetowych dopasowanych do osobistych preferencji użytkownika. Po zainstalowaniu wtyczki, która dodaje pasek narzędzi do przeglądarki, użytkownik wybiera jeden lub więcej interesujących go tematów.

Z StumbleUpon Możesz także łączyć się z przyjaciółmi i dzielić się swoimi odkryciami, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach i sprawdzać, co odkrywają inni.

Lepszy Gmail 2 – Dodaje do Gmaila przydatne dodatkowe funkcje i skórki, takie jak etykiety hierarchiczne, makra, ikony załączników plików i inne. Lepszy Gmail 2 to kompilacja najlepszych skryptów Greasemonkey dla Gmaila w jednym pakiecie.

GreaseMonkey W przeciwieństwie do wielu innych dodatków, które pozwalają na zrobienie jednej konkretnej rzeczy, możliwości tego dodatku są niesamowite. Rozszerzenie Greasemonkey pozwala dodawać tak zwane skrypty użytkownika, które mogą dodać więcej funkcji lub zmienić zachowanie strony internetowej.

Adblock Plus – Jeśli denerwują Cię te wszystkie reklamy i banery w Internecie, których pobranie często trwa dłużej niż wszystko inne na stronie? Zainstaluj Adblock Plus teraz i pozbądź się ich.

DownThemAll – Jest to zaawansowany akcelerator pobierania, który zwiększa prędkość do 400% i pozwala na wstrzymywanie i wznawianie pobierania w dowolnym momencie. Jest szybki, niezawodny i łatwy w użyciu! Umożliwia pobieranie wszystkich łączy lub obrazów zawartych na stronie internetowej i wiele więcej.

Pasek boczny All-in-One (AiOS) – to wielokrotnie nagradzana kontrolka paska bocznego, zainspirowana przez Operę. Umożliwia szybkie przełączanie się między panelami paska bocznego, wyświetlanie okien dialogowych, takich jak okna pobierania, rozszerzeń i innych, na pasku bocznym, a także wyświetlanie źródeł lub stron internetowych na pasku bocznym.

FireShot – Jest to rozszerzenie do Firefoksa, które tworzy zrzuty ekranu stron internetowych. W przeciwieństwie do innych rozszerzeń ta wtyczka udostępnia zestaw narzędzi do edycji i adnotacji, które pozwalają użytkownikom szybko modyfikować zrzuty stron internetowych oraz wstawiać adnotacje tekstowe i graficzne.

Menedżer Gmaila – Umożliwia zarządzanie wieloma kontami Gmaila i otrzymywanie powiadomień o nowej poczcie. Wyświetla szczegóły konta, w tym nieprzeczytane wiadomości, zapisane wersje robocze, wiadomości spam, etykiety z nową pocztą, wykorzystane miejsce i fragmenty nowej poczty.

Foxmarks – Prosta wtyczka, która synchronizuje zakładki na wielu komputerach. Jeśli używasz Firefoksa na więcej niż jednym komputerze, będziesz potrzebował Foxmarks. Zainstaluj program Foxmarks na każdym komputerze, a będzie on działał cicho w tle, synchronizując Twoje zakładki. Możesz także zalogować się do mojego.foxmarks.com do zarządzania zakładkami z dowolnego komputera.

Dostosuj dodatek Google do przeglądarki Firefox – to rozszerzenie dla Firefoksa, które poprawia wyniki wyszukiwania Google, dodając dodatkowe informacje (takie jak linki do stron Yahoo, Ask.com, MSN itp.) i usuwanie niechcianych informacji (takich jak reklamy i spam). Wszystkie funkcje są opcjonalne i łatwo konfigurowalne. film intro Kilka wspaniałych funkcji: Sugerowanie słów podczas wpisywania zapytania, Strumieniowe przesyłanie wyników wyszukiwania Google, Utrwalanie preferencji Google.