Top 15 niezbędnych dodatków/rozszerzeń dla Firefoksa

15 najlepszych dodatków dla Firefoksa Mozilla Firefox to przeglądarka internetowa, która zapewnia duże wsparcie dla korzystania z wszelkiego rodzaju dodatków i rozszerzeń. Zebrałem więc listę 15 najbardziej przydatnych wtyczek do Firefoksa dzięki czemu surfowanie, pobieranie, tweetowanie i wyszukiwanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Top 10 ulubionych dodatków dla Firefoksa [Poprzednio omówione dodatki]

Nowo omówione 15 najlepszych dodatków/rozszerzeń dla Firefoksa:

15) KwiClick KwiClick sprawia, że wyszukiwanie wszystkiego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Eliminuje konieczność otwierania nowej karty i wyszukiwania informacji w Google, Twitterze, Wikipedii, Amazon, FriendFeed i wielu innych miejscach. Dodaje również swoją pozycję w menu prawego przycisku myszy Firefoksa do wyszukiwania.

14) CloudBerry TweetFox – Ułatw sobie tweetowanie na twitterze. Wystarczy zaznaczyć tekst na stronach internetowych i wysłać go do znajomych na Twitterze. Łącze zostanie automatycznie dodane do źródła za pomocą Chilp.It

13) Widok z łuku – Jest to dodatek do Firefoksa, który umożliwia otwieranie archiwów online bez konieczności pobierania całego archiwum. ArchView obsługuje formaty RAR, ZIP oraz obrazy płyt CD ISO.

12) Wklej & Wejdź na stronęWklej i pracuj I Wklej i Szukaj integruje funkcję oszczędzającą nasz czas, gdy kopiujemy i wklejamy adresy URL w pasku adresu przeglądarki.

11) Pasek narzędzi Google – Najnowsza wersja beta paska narzędzi Google pokazuje miniatury najczęściej odwiedzanych witryn po otwarciu nowej strony, tak jak w Google Chrome. Szybsze wypełnianie formularzy dzięki ulepszonemu Autouzupełnianiu. Możliwość dodawania gadżetów do paska narzędzi i łatwy dostęp do ulubionych zakładek

10) SkipScreen – Automatycznie klika przez bramki, aby dostać się do żądanej zawartości. Pomija niepotrzebne strony w serwisach takich jak Rapidshare, Megaupload, zShare, Mediafire i innych.

9) TwitterFox – Jest to rozszerzenie do Firefoksa, które powiadamia użytkownika o statusie jego znajomych na Twitterze. Twitter Fox siedzi cicho w prawym dolnym rogu Firefoksa, powiadamiając o tweetach, wiadomościach i odpowiedziach na twitterze. Za jego pomocą można łatwo tworzyć tweety.

8) Flashblock – Blokuje ładowanie całej zawartości Flash. Następnie pozostawia na stronie internetowej symbole zastępcze, które umożliwiają kliknięcie w celu pobrania, a następnie wyświetlenia zawartości Flasha.

7) BabelFish Błyskawiczne tłumaczenie – Najłatwiejsze, najbardziej konfigurowalne i najszybsze rozszerzenie tłumaczeń dla Firefoksa: Udostępnia dwie usługi tłumaczeniowe i dodatkowy dostęp do słownika Google. Dodaje się on do menu prawego przycisku myszy na stronach internetowych, co ułatwia korzystanie z niego.

6) AutoPager – Automatycznie ładuje następną stronę po osiągnięciu końca strony. Działa w wielu witrynach, takich jak Google czy Yahoo.Ten dodatek działa dobrze z większością innych dodatków, takich jak adblock plus, WOT i większość skryptów greasemonkey.

5) Pasek stanu pobierania -Wyświetlanie pobranych plików i zarządzanie nimi za pomocą uporządkowanego paska stanu – bez przeszkadzania w przeglądaniu stron internetowych przez okno pobierania.

4) PDF Download – Jakomówione wcześniej, PDF Download by Nitro PDF to świetny dodatek umożliwiający zapisywanie stron internetowych jako wysokiej jakości plików PDF. Jest to wiodące narzędzie do obsługi, przeglądania i tworzenia internetowych plików PDF.

3) Usunięto stronę

2) iMacros – To pozwala Ci zautomatyzuj najbardziej powtarzające się zadania w sieci. Jeśli jesteś zmęczony powtarzającymi się zadaniami, takimi jak codzienne odwiedzanie tych samych stron, wypełnianie formularzy i zapamiętywanie haseł, to iMacros dla Firefoksa jest najlepszym rozwiązaniem.

1) FoxTab – Przynosi innowacyjne i atrakcyjne Zarządzanie zakładkami 3D do programu Firefox. Funkcja przerzucania między otwartymi kartami jest łatwa i przyjemna. FoxTab posiada 5 fascynujących, atrakcyjnych dla oka układów, umożliwia grupowanie, filtrowanie, zamykanie i przełączanie pomiędzy zakładkami szybko i łatwo.

>> Nie zapomnij zapoznać się z naszym poprzednim wpisem na temat Top 10 najbardziej ulubionych dodatków do Firefoksa który zawiera najbardziej niezbędne dodatki.

Mam nadzieję, że powyższa lista przydatnych dodatków do Firefoksa przypadła ci do gustu. Wypróbuj te dodatki i zauważ różnicę w codziennych zadaniach internetowych.