Transcend oferuje karty pamięci flash microSDHC o pojemności 32 GB

Obecnie większość smartfonów, telefonów komórkowych średniej klasy i tanich telefonów komórkowych ma możliwość rozszerzenia pamięci telefonu do 32 GB za pomocą karty microSD. Karty microSD i microSDHC są powszechnie używane w telefonach komórkowych, tabletach, eBookach, podręcznych urządzeniach GPS, przenośnych konsolach do gier itp. Jeśli pamięć wewnętrzna urządzenia jest mniejsza lub niewystarczająca, można ją łatwo zwiększyć za pomocą karty flash, jeśli jest obsługiwana.

Karty Transcend 32GB microSDHC

Transcend Information, Inc. (Transcend®), ogłosił dostępność największego w swojej historii Karta pamięci microSDHC 32 GB, co dwukrotnie zwiększa pojemność pamięci w telefonach komórkowych i innych urządzeniach przenośnych korzystających z pamięci microSDHC.

Karta microSDHC o pojemności 32 GB oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby przechowywać do 6552 zdjęć (w formacie JPEG o rozdzielczości 10 megapikseli), 480 minut filmów Full HD, niezliczone godziny muzyki lub tysiące tekstów elektronicznych.

FlashCard-comparison

Transcend jest oferta pełna oferta kart pamięci microSD/microSDHC, w tym wygodne pakiety combo z czytnikami kart lub adapterami. Strona microSD Dostępne są karty o pojemności od 512 MB do 2 GB, natomiast karty microSDHC dostępne są karty o pojemności od 4 GB do 16 GB (klasa 6), a teraz nawet do 32 GB (klasa 2). Wszystkie karty flash Transcend są wszechstronnie testowane pod kątem kompatybilności i niezawodności oraz objęte dożywotnią gwarancją firmy.

Karty microSDHC klasy 2 firmy Transcend są obecnie oferowane w czterech pojemnościach: 4GB, 8GB, 16GB i 32GB.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka