Ukazała się wystawa Desktopography 2011 – zawiera 44 wspaniałe tapety

Desktopograghy, strona założona w 2005 roku jest w procesie oferowania niesamowitej kolekcji naturalnych tematycznych tapet w wysokiej rozdzielczości każdego roku, prezentując najbardziej imponujące kreacje od utalentowanych artystów i projektantów. Na koniec roku przedstawiamy wam wyczekiwaną i najnowszą wystawę 2011 od Desktopography!

Wystawa Desktopograghy 2011 zawiera kolekcję 44 pięknych teł na pulpit z oszałamiającą grafiką. Wszystkie tapety są doskonale przygotowane do pracy w różnych środowiskach – od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, po smartfony. Tapety można pobrać za darmo w ponad 12 rozdzielczościach ekranu. Sprawdź je i pobierz od razu na stronie Desktopography dzięki którym Twój pulpit odetchnie świeżym powietrzem.

Poniżej znajdują się niektóre z ręcznie wybranych fantastycznych tapet:

Zobacz całą nową wystawę @ www.desktopografia.net/exhibitions/2