URLVoid – skanowanie stron internetowych w poszukiwaniu wirusów za pomocą wielu usług

Wcześniej opisaliśmy 3 narzędzia online do sprawdzania, czy dana strona internetowa/blog jest bezpieczna do przeglądania? Pojawiła się nowa usługa, która wykonuje podobne zadania, ale w łatwiejszy i bardziej wydajny sposób.

URLVoid to darmowa usługa opracowana przez NoVirusThanks, która umożliwia użytkownikom skanowanie adresu strony internetowej za pomocą wielu silników skanujących, takich jak Google Diagnostic, McAfee SiteAdvisor, Norton SafeWeb, MyWOT, aby ułatwić wykrywanie ewentualnych niebezpiecznych stron internetowych. Jest to przydatna usługa dla właścicieli witryn i blogerów, umożliwiająca sprawdzanie ich witryn.

urlvoid - skanowanie stron internetowych w poszukiwaniu wirusów

Po prostu wprowadź link do strony, którą chcesz sprawdzić i kliknij 'Skanuj teraz’. W ciągu kilku sekund wybrana witryna zostanie przeskanowana przy użyciu 10 różnych silników skanujących, a wyniki zostaną opublikowane.

Uwaga: Należy wziąć pod uwagę, że nawet jeśli dana strona jest wymieniona jako czysta przez wszystkie silniki skanujące, NIE jest to gwarancją nieszkodliwości analizowanej strony.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka