Ustaw Twittera jako domyślną wyszukiwarkę w przeglądarkach Firefox, Chrome, Internet Explorer i Opera

W naszym poprzednim poście omówiliśmy już, dlaczego twitter jest tak potężny i przydatny jak inni główni dostawcy usług wyszukiwania. Jeśli chcesz ustawić i używać twittera jako domyślnego dostawcy wyszukiwania w przeglądarkach takich jak IE, Firefox, Chrome i Opera, wykonaj poniższe kroki:

Aby ustawić Twittera jako domyślną wyszukiwarkę, wystarczy odwiedzić http://search.twitter.com/ w preferowanej przeglądarce i kliknij na link ’Zainstaluj wtyczkę wyszukiwania’ znajdującego się na dole strony. Po kliknięciu pojawi się okno dialogowe z prośbą o dodanie „Twitter Search” do listy wyszukiwarek lub dostawców wyszukiwania. Następnie można ustawić twittera jako domyślną wyszukiwarkę.

Dodanie wyszukiwarki twittera w pliku –

Mozilla Firefox

Google Chrome

Aby użyć Twittera jako domyślnej wyszukiwarki w Chrome, otwórz opcje Chrome. Kliknij przycisk zarządzania domyślnym wyszukiwaniem, znajdź twittera w sekcji „Inne wyszukiwarki”. Zaznacz jego pozycję i kliknij przycisk Ustaw jako domyślną.

Internet Explorer (IE)

Opera

W Operze należy ręcznie dodać wyszukiwarkę twittera. Aby to zrobić, otwórz menu Opery > Ustawienia > Preferencje > zakładkę Wyszukiwanie i kliknij przycisk „Dodaj”. Teraz należy wejść do wyszukaj.twitter.com w polu nazwy i słowa kluczowego oraz w polu Adres. Wybierz Ok.

Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych!

Uwaga: Te informacje nie są nigdzie indziej publikowane, więc jeśli udostępnisz je na swojej stronie internetowej lub blogu, dodaj do nich punkty.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka