WebMail Ad Blocker – Rozszerzenie do ukrywania/blokowania/usuwania reklam w poczcie Yahoo Mail, Hotmail i Gmail

Ikona pocztyKilka dni temu podzieliliśmy się sposobem na blokowanie niechcianych reklam & linki sponsorowane w Gmailu. Inny przydatny dodatek/rozszerzenie, który może blokować reklamy w poczcie Yahoo, Gmail i Hotmail w przeglądarce Firefox i Chrome, znajduje się tutaj.

WebMail Ad Blocker to przydatny dodatek, który pozwala użytkownikom blokować/ukrywać/dezaktywować/usuwać wszystkie te niechciane reklamy, które pojawiają się wraz z wiadomościami e-mail na pasku bocznym, zwiększając tym samym przestrzeń na Twoje wiadomości. Dostępne są również opcje ukrywania różnych innych elementów na stronach.

Poczta Yahoo z reklamami    Poczta Yahoo bez reklam

Dodatek dla Firefoksa | Rozszerzenie dla Chrome [Wymaga Chrome Beta]

Notatka – W kliencie internetowym dodaje łącze darowizny dla Webmail Ad Blocker, które można łatwo usunąć. Aby go ukryć, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją dla wybranej przeglądarki:

Firefox – Otwórz Narzędzia > Dodatki > zakładka Rozszerzenia. Otwórz Opcje blokowania reklam w poczcie internetowej i usuń zaznaczenie pola z napisem „Blokowanie reklam w poczcie internetowej”. Kliknij przycisk OK

Chrome – Otwórz rozszerzenia z menu Narzędzia lub wpisz chrome://rozszerzenia/ w pasku adresu. Otwórz Opcje blokowania reklam w poczcie internetowej i usuń zaznaczenie pola z linkiem „Blokowanie reklam w poczcie internetowej”.

Jeśli podoba Ci się ten wpis, podziel się z nami swoją opinią.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka