Windows 8 Media Center Pack za darmo dla użytkowników Windows 8 Pro [Oferta ograniczona czasowo]

Microsoft wydaje się być w dobrym tempie ze swoimi ofertami promocyjnymi. Przed chwilą informowaliśmy o tym, jak użytkownicy systemu Windows mogą kupić oryginalną kopię systemu Windows 8 Pro za jedyne Rs. 699 ($14.99), a teraz jeszcze jedna rzecz, którą MS oferuje za darmo przez ograniczony czas. Po wprowadzeniu tej oferty specjalnej użytkownicy systemu Windows 8 Pro mogą Pobierz pakiet Windows 8 Media Center Pack za darmo. Pakiet Media Center jest zwykle dostępny jako płatny dodatek, który umożliwia oglądanie i nagrywanie telewizji na żywo. Na szczęście zainteresowani użytkownicy Win 8 Pro mogą go obecnie pobrać za darmo!

Odwiedź stronę Strona poświęcona pakietom funkcji systemu Windows 8, i wpisz prawidłowy adres e-mail w przeznaczonym do tego miejscu. Zgodnie z informacją, klucz produktu zostanie wysłany pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin.

Po otrzymaniu klucza kliknij przycisk „Szukaj” na pasku Charms (przy prawej krawędzi ekranu) i wyszukaj dodaj funkcje. Następnie kliknij na Ustawienia i otwórz „Dodaj funkcje do Windows 8”.

29-10-2012 01-14-56

Otworzy się okno, w którym należy wybrać opcję „I already have a product key.Wprowadź swój klucz produktu i kliknij przycisk Dalej. Zaakceptuj warunki licencji, a następnie kliknij przycisk Dodaj funkcje.

29-10-2012 01-18-36

Komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie, a program Windows Media Center będzie dostępny do użytku.

Uwaga: Oferta jest ważna od 26 października 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. i może zostać przesłany tylko jeden klucz produktu na jeden adres e-mail.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka