WinZip dla Windows 8 dostępny za darmo w Sklepie Windows

WinZip to jeden z najpopularniejszych programów do archiwizacji i kompresji plików dla systemów Windows, Mac i urządzeń mobilnych. WinZip to płatny program z darmową 21-dniową wersją próbną, a jego standardowa licencja kosztuje aż 29 dolarów.95. Aplikacja WinZip dla systemu Windows 8 jest już dostępna jako freeware w Windows Store. Aplikacja działa w środowisku Modern UI, a więc z zupełnie nowym i innym interfejsem użytkownika w porównaniu z desktopowym klientem WinZip.

WinZip dla Windows 8 oferuje czysty interfejs przyjazny dla użytkownika, zaawansowane opcje udostępniania i możliwość udostępniania dużych plików do 2 GB za pośrednictwem poczty elektronicznej dzięki integracji z programem ZipSend. Możesz otwierać pliki i foldery z komputera lub usług w chmurze, takich jak Dropbox, Google Drive i SkyDrive, a także rozpakować archiwum do dowolnej z tych lokalizacji. Funkcja „Zip Share” ułatwia bezpieczne udostępnianie plików znajomym i współpracownikom w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn, Twitter, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej.

08-02-2013 23-19-44

Ważne pliki chronione hasłem są zabezpieczone szyfrowaniem WinZip klasy wojskowej. Wyłączność zipx format kompresji umożliwia jeszcze większą kompresję plików, w tym plików JPG. Dzięki nowoczesnej, przyjaznej dla dotyku konstrukcji, WinZip dla Windows 8 oferuje łatwą obsługę na komputerach PC, a głównie na tabletach. Jego celem jest dostarczenie tej samej technologii zip, co desktopowa wersja WinZip, ale w prostym i łatwym w użyciu pakiecie.

Właściwości –

• Tworzenie plików zip lub zipx i natychmiastowe zapisywanie ich na komputerze, koncie Dropbox, Google Drive lub SkyDrive
  • Otwórz stronę .zip i .Natychmiastowe udostępnianie plików zipx z pulpitu lub ulubionej usługi w chmurze
  • Łatwo zarządzaj poświadczeniami logowania WinZip do serwisów Facebook, Twitter, LinkedIn SkyDrive, Google Drive, Dropbox i Zip Send