Wyniki meczów krykieta na żywo na iPhone’a dzięki aplikacji 'Yahoo! Cricket” [Oficjalna bezpłatna aplikacja dla systemu iOS]

ICC Cricket World Cup 2011 zbliża się i wydaje się, biorąc to pod uwagę, Yahoo wydał oficjalną „Yahoo! Cricket„Aplikacja na iPhone’a, iPoda touch i iPada. Yahoo! Aplikacja Cricket na iOS jest bezpłatna i informuje na bieżąco o wynikach na żywo wszystkich meczów krykieta.

Ta aplikacja ma kilka wspaniałych funkcji i jest przyjazna dla użytkownika, czego jeszcze nie było w żadnej aplikacji do krykieta na iPhone’a. Wyświetla listę ostatnich meczów, meczów trwających i nadchodzących. Zawiera również szczegółową tabelę wyników i komentarz tekstowy. Dodatkowo, aplikacja umożliwia sprawdzenie wszystkich wiadomości związanych z krykietem oraz najnowszych zdjęć.

Yahoo! Cricket_matches

Yahoo! Cricket_scorecard

Yahoo! Funkcje aplikacji do krykieta:

  • Szybki podgląd wyników na żywo wszystkich meczów, które aktualnie się odbywają.
  • Bardzo interaktywna tabela wyników. Przeglądaj składy drużyn, aby dowiedzieć się o partnerstwach, kto kiedy wyszedł i kto będzie następny.
  • Udostępnia użytkownikom różne sposoby oglądania meczów krykieta – od podstawowych wyników, aż po szczegółowy komentarz „piłka po piłce”
  • Nifty skróty, takie jak potrząsanie, aby odświeżyć wyniki, przerzucanie, aby przełączyć się między widokiem podsumowania i szczegółowym widokiem
  • Obejrzyj specjalnie stworzone galerie zdjęć przedstawiające najnowsze wydarzenia ze świata krykieta.†
  • Czytanie wszystkich najnowszych artykułów informacyjnych o grze.
  • Prosty sposób na przeglądanie wyników zakończonych meczów i zapoznanie się z terminarzami nadchodzących spotkań.

Yahoo! Krykiet obejmuje wszystkie mecze międzynarodowe. Sony jest także oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata w Krykiecie ICC 2011. Pobierz ją teraz i ciesz się aktualizacjami gry!

Pobierz Yahoo! Aplikacja Cricket iOS

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka