Zestaw narzędzi MP3 – darmowe narzędzie do konwertowania, zgrywania, łączenia, cięcia, edycji znaczników i nagrywania plików MP3

Zestaw narzędzi MP3 dla Windows jest nowo wprowadzonym, bogatym w funkcje narzędziem, które zawiera większość ważnych narzędzi związanych z audio i uwalnia użytkownika od kłopotów związanych z instalacją poszczególnych programów tylko w celu wykonania prostych zadań, takich jak konwersja audio, łączenie plików MP3, zgrywanie płyt CD audio itp. Program jest w 100% darmowy i jest niezbędnym narzędziem nawet dla podstawowych użytkowników Windows.

Zestaw narzędzi MP3 to darmowy i potężny pakiet składający się z 6 narzędzi do edycji muzyki – konwertera MP3, zgrywania płyt CD, edytora znaczników, obcinania MP3, łączenia MP3 i nagrywania MP3. Za jego pomocą można łatwo konwertować formaty plików audio, wyodrębniać dźwięk z filmów, konwertować płyty CD do formatu MP3, edytować znaczniki MP3, łączyć pliki MP3, przycinać MP3 do dzwonków i nagrywać dźwięk jako MP3. Wszystko to można zrobić za pomocą jednego programu o rozmiarze zaledwie 10 MB.

Aplikacje zestawu narzędzi MP3 obejmują:

Konwerter MP3 umożliwia konwersję jednego lub więcej plików audio na żądany format audio, taki jak MP3, AC3, AAC (Apple Audio), OGG, AMR, WMA, FLAC, APE, WAV, MPG. Możliwość dostosowania ustawień pliku wyjściowego, takich jak bitrate, tempo, kanał audio i folder docelowy. Program może również wyodrębniać dźwięk z popularnych formatów wideo, takich jak MP4, FLV, AVI itp.

Zgrywarka CD do MP3 umożliwia szybkie tworzenie kopii zapasowych ścieżek z dysku audio. Umożliwia zgrywanie dźwięku z płyty CD do formatu MP3, WMA, APE lub WAV dla popularnych odtwarzaczy i można dostosować wyjście. Zgrywanie płyt CD jest dokładne, a pliki wyjściowe mają wysoką jakość.

Edytor znaczników MP3 oferuje poręczny interfejs do edycji tagów MP3 (ID3v1 i ID3v2) informacje w trybie wsadowym. Możliwość dodania lub edycji tytułu utworu, wykonawcy, albumu, roku, komentarza i numeru ścieżki. Można także zdefiniować format nazwy pliku ([Artysta] – [Tytuł], [Tytuł] – [Artysta] i inne), format katalogu ([Bieżący folder] – [Artysta] – [Album]), włączyć dodatkowe opcje zmiany nazwy pliku, edytować zdjęcia albumów i teksty piosenek.

MP3 Merger to poręczne narzędzie do łączenia dwóch lub więcej plików audio w jeden plik MP3. Możesz wybrać pliki w formacie MP3, WAVE, FLAC lub OGG, określić ustawienia wyjściowe, takie jak bitrate, tempo, kanał audio i folder wyjściowy. Następnie rozpocznij proces.

Obcinacz MP3 umożliwia przycinanie lub wycinanie pliku audio w celu usunięcia niepotrzebnych fragmentów. Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć plik, wybrać pozycję początkową i końcową podczas odtwarzania, a następnie kliknąć przycisk Zapisz. Można dostosować ustawienia wyjściowe, takie jak bitrate, szybkość i kanały. Umożliwia również wycięcie fragmentu muzyki z pliku wideo lub filmu.

MP3 Recorder umożliwia użytkownikom nagrywanie dowolnego dźwięku z mikrofonu do standardowego formatu MP3 bez ograniczeń długości. Można nawet nagrywać dźwięk przesyłany strumieniowo, o ile karta dźwiękowa obsługuje miksowanie dźwięku. Wystarczy wybrać częstotliwość próbkowania, bitrate i kanały, a następnie przystąpić do nagrywania dźwięku.

Werdykt „MP3 Toolkit to niesamowity program zawierający przydatne narzędzia do edycji dźwięku z dobrymi funkcjami, które zazwyczaj są oferowane przez płatne programy, a jednocześnie z eleganckim i intuicyjnym interfejsem.” Do try it out!

Pobierz darmowy zestaw narzędzi MP3 (Rozmiar: 10.50 MB)

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka