10 superużytecznych skryptów Greasemonkey kompatybilnych także z Google Chrome

Ten artykuł został napisany przez Pratyush Mittal, kto biegnie na tumble FuLLy-FaLtOo.com

Krótkie wprowadzenie do tego, jak włączyć skrypty Greasemonkey w Google Chrome:

1) Zainstaluj przeglądarkę Google Chrome beta w wersji 2, używając Zmiana kanałów w Google Chrome.
2) Załaduj skrypty użytkownika Greasemonkey do poniższego folderu:

Windows XP: %userprofile% Ustawienia lokalne Dane aplikacji Dane użytkownika Dane użytkownika Domyślne skrypty użytkownika
Windows Vista: %userprofile%}AppData™Local™Google™Chrome™Dane użytkownikaDefault™Scripty użytkownika

3) Zmodyfikuj skrót do Google Chrome – lub dowolną inną “aplikację&#8221 Chrome – tak, by zawierał skrót do przeglądarki --enable-user-scripts przełącznik po ścieżce do pliku wykonywalnego.
Na stronie szczegółowa procedura otrzymał na stronie Lifehacker .

Więc oto są „10 superużytecznych skryptów Greasemonkey kompatybilnych także z Google Chrome.”Wypróbuj je i podziel się swoimi ulubionymi.

1) oAutoPagerize:

To jest edytowana wersja uwielbianego rozszerzenia Auto Pager, dostosowana do Chrome. Automatycznie ładuje zawartość następnej strony na forach, w wyszukiwarkach, na YouTube itp. na bieżącej stronie.

2) Lepszy Gmail :

Zespół Lifehackera wykonał wspaniałą pracę, zestawiając najlepsze skrypty GMaila i dostarczając Ci Lepszy Gmail. Zwiększa szybkość działania Gmaila i ukrywa elementy rozpraszające uwagę, aby uczynić go jeszcze bardziej użytecznym.

3) BugMeNot:

Nie chcesz “Rejestrować się&#8221 na stronach tylko po to, by dodać komentarz? BugMeNot skrypt automatycznie powiadamia o logowaniach na odwiedzanych witrynach.

4) Facebook Ad Killer :

Jak sama nazwa wskazuje, sprawia, że strona na Facebooku jest wolna od błędów

5) LightBox:

clip_image002

“Usprawnia przeglądanie stron internetowych zawierających łącza do obrazów, takich jak Google Image Search, Flickr, Wikipedia, MySpace, deviantART, FFFFOUND!, i blogów Blogger. Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać obrazy na stronie.”

6) Invisibility Cloak (Płaszcz Niewidzialności) :

Chcesz uniknąć spędzania czasu na bezużytecznych stronach ? Pomoże Ci w tym Płaszcz Niewidzialności. Wystarczy zmodyfikować skrypt, aby zawierał nazwy stron (już to zrobiono dla flickr i metafilter), używając // @include http://sitename.com . Teraz zapisz ustawienia czasu, aby nie zezwolić na odwiedzanie witryny w godzinach, w których jest to zabronione.

7) Linkify ting:

Zmienia zwykłe linki tekstowe w klikalne linki. W ten sposób [coś, co nie jest puste][kropka][coś, co nie jest puste] na stronie zamienia się w klikalne łącze. Dzięki temu działa nawet w przypadku tekstów takich jak Google.com .

8) Filtr przekleństw :

Filtruje profanacje na stronach internetowych, zastępując wcześniej zdefiniowaną listę profanujących słów znakiem *** na stronie internetowej . Listę można edytować w celu uwzględnienia nowych słów lub wykluczenia niektórych, wprowadzając zmiany w skrypcie w prosty sposób.

9) Wykrywanie RSS :

2009-04-06_122830

Jedną z rzeczy, której wciąż bardzo brakuje w Chrome, jest właściwa obsługa RSS. Jednak ten skrypt ułatwia to zadanie, wykrywając kanały RSS na dowolnej stronie internetowej.

10) Kopia zapasowa obszaru tekstowego :

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przypadkowo zamknąć stronę po napisaniu długiego tekstu lub odpowiedzi na forum? ? Textarea Backup to przydatny skrypt, który ratuje użytkownika w takich okolicznościach. Zapisuje tekst natychmiast po jego zmianie i zapobiega jego ponownemu wpisywaniu, tworząc kopię zapasową. Jeśli przez przypadek zamkniesz stronę internetową po napisaniu na niej długiej odpowiedzi, wystarczy, że otworzysz ją ponownie, a tekst zostanie wyświetlony.

Mam nadzieję, że powyższa lista jest przydatna. Podziel się swoim ulubionym skryptem, korzystając z komentarzy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka