Airtel podwaja prędkość łącza szerokopasmowego bez dodatkowych kosztów!

Airtel Ekscytująca wiadomość dla wszystkich użytkowników usług szerokopasmowych Airtel. Niedawno firma Bharti Airtel oficjalnie ogłosiła, że podwoi prędkość dla swoich klientów korzystających z szerokopasmowego Internetu bez dodatkowych opłat.

Airtel zwiększa prędkości wszystkich swoich obecnych klientów (na 64, 128, 256 Kb/s) do minimum 512 Kb/s. Ponadto klienci korzystający obecnie z planów taryfowych 512 Kb/s i 1 Mb/s otrzymają podwojenie prędkości odpowiednio do 1 Mb/s i 2 Mb/s. Nadchodzą aktualizacje bez dodatkowych kosztów dla obecnych klientów i zostanie ukończone do czerwca 2010 r. pan India.

Firma Airtel ogłosiła również wprowadzenie na rynek ’Plany niecierpliwości’ – Oferuje plany taryfowe o prędkości 4 Mb/s już od Rs. 899/miesiąc.

Jest to naprawdę wyjątkowe posunięcie firmy Airtel, które ma na celu zadowolenie i maksymalizację zysków jej abonentów, a także wyzwanie dla innych dostawców usług telekomunikacyjnych w Indiach.

Aktualizacja (31 marca) – Jestem z UP (W) i mam plan Airtel 256 kb/s bez ograniczeń. Z przyjemnością informuję, że dzisiaj moja prędkość łącza szerokopasmowego została podwojona z 256 kb/s do 512 kb/s za darmo. �� Sprawdź poniższe zrzuty ekranu, aby uzyskać dowód:

speedtest

airtel speedtest

prędkość utorrenta

Podziel się swoją opinią, czy Twoja prędkość została zwiększona, czy nie?

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka