Airtel uruchamia usługę 4G LTE w Kalkucie [Plany i taryfy]

Bharti Airtel, wiodący globalny dostawca usług telekomunikacyjnych, uruchomił dziś w Kalkucie pierwszą w Indiach usługę 4G. Usługa jest uruchamiana w najnowocześniejszej sieci opartej na TD-LTE, dzięki czemu Indie są jednym z pierwszych krajów na świecie, które komercyjnie wykorzystują tę najnowocześniejszą technologię. Poza tym, że oferuje bogatą zawartość, Airtel 4G umożliwia superszybki dostęp do strumieniowego przesyłania wideo w jakości High Definition (HD), rozmów na czacie, natychmiastowego przesyłania zdjęć i wielu innych funkcji. Pomoże to również w zmniejszeniu przepaści cyfrowej i przyczyni się do wzrostu gospodarczego na obszarach wiejskich poprzez zwiększenie zasięgu usług e-administracji, e-zdrowia i e-edukacji. Poniżej wymieniono plany i informacje o cenach dla Kalkuty.

Usługi Airtel 4G LTE –

Plan Cenowy

Nazwa planu Wypożyczalnie Kwota bezpłatnego użytkowania Opłata po przekroczeniu limitu Prędkość po wypełnieniu limitu
(INR) (GB) (INR) (kbps)
Bez ograniczeń 999 6 Nil 128
Maksymalnie uwolnij się od problemów 1399 9 Nil 128
Uwolnij się od Ultra 1999 18 Nil 128

1. Powyższe plany są dostępne w wersji przedpłaconej i abonamentowej

2. W przypadku usługi Postpaid podatek jest naliczany poza ceną MRP

3. W przypadku usługi Postpaid podatek jest zawarty w MRP

Oferta wstępna ( 60 dni )

  • Na Rs. Plan postpaid 999, klient otrzyma zwrot pieniędzy o wartości równej one miesięcznego czynszu, rozłożonego na 6 pierwszych cykli rozliczeniowych.

– Klienci otrzymają zniżkę na rachunki w wysokości Rs.167/rachunek za 6 rachunków.

  • Na R.1399 i Rs.W przypadku planów postpaid 1999 klient otrzymuje zwrot pieniędzy o wartości równej dwa miesięczny czynsz, rozłożony na 6 pierwszych cykli rozliczeniowych.

Klienci otrzymują rabat w wysokości Rs.466/ rachunek za 6 rachunków w przypadku Rs.Plan 1399, i Rs.666 / rachunek za 6 rachunków w przypadku Rs.Plan na 1999 r.

Ceny urządzeń

Urządzenie MRP (w rs)
Wewnętrzne urządzenie CPE z wi-fi 7750
Klucz sprzętowy 4G Multi-Mode Dongle 7999

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź najbliższe Airtel ARC, naszą stronę internetową www.airtel.w/4G] lub zadzwoń pod numer 1800-1-030405

Wprowadzając ten telefon na rynek, Indie dołączają do najbardziej zaawansowanych rynków telekomunikacyjnych na świecie i rozpoczynają nowy rozdział w historii sukcesu tego kraju w dziedzinie telekomunikacji.

Źródło: Informacja prasowa Airtel

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka