Cena subskrypcji na Twitterze: Przeciąganie liny kończy się na symbolu statusu?

Tuż po przejęciu sterów Twittera.Inc, Elon Musk jest gotowy do przebudowy Twittera, w ramach której planuje zaoferować Blue Check wraz z innymi funkcjami w ramach płatnej subskrypcji. Ten ruch ma na celu zmniejszenie zależności platformy od reklam, a także generowanie przychodów w celu nagradzania twórców treści.

Pojawiły się spekulacje, że firma zaoferuje subskrypcję w cenie 20 USD miesięcznie. Ale niedawny tweet Elona Muska jasno pokazał, że nie ma wątpliwości, że będzie płatna subskrypcja. A w tym artykule powiem ci Co to jest cena subskrypcji na Twitterze ustalonego przez Elona Muska.

Jaka jest cena subskrypcji na Twitterze?

W obliczu walki finansowej Twittera i niedawnego zakupu firmy przez potentata biznesowego Elona Muska, jego użytkownik może uzyskać pożądany niebieski czek, który stał się symbolem statusu na wszystkich platformach mediów społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, za 8 USD miesięcznie.

Musk poinformował o swoim posunięciu, tweetując na swoim koncie na Twitterze 1 listopada, krytykując panów & system chłopski, stwierdzając, że “Obecni władcy Twittera & system chłopski dla tego, kto ma lub nie ma niebieskiego znacznika wyboru, to ******* Power to the people! Niebieski za 8 dolarów/miesiąc.

Jaka jest cena subskrypcji na Twitterze?

Napisał również na Twitterze o korzyściach, jakie otrzymają osoby z subskrypcją “Priorytet w odpowiedziach, wzmiankach & wyszukiwania, co jest niezbędne do pokonania spamu/oszustwa – Możliwość publikowania długich wideo & audio – O połowę mniej reklam.

Obejście paywalla dla wydawców, którzy chcą z nami współpracować.”

Pojawi się dodatkowy tag pod nazwiskiem dla kogoś, kto jest osobą publiczną, co już ma miejsce w przypadku polityków.”

Napisał również na Twitterze o cenie subskrypcji w różnych krajach, stwierdzając, że będzie ona “dostosowana przez kraj proporcjonalnie do parytetu siły nabywczej.

Dodał również inne oświadczenie dotyczące nagrody dla twórców treści, stwierdzając, że płatna subskrypcja “da również Twitterowi strumień przychodów, aby nagradzać twórców treści.

Wcześniej spekulowano, że będzie oferował subskrypcję za 20 dolarów miesięcznie. Ale jego odpowiedź Stephenowi Kingowi, autorowi horrorów, który 31 października napisał na Twitterze, że “20 dolarów miesięcznie na utrzymanie mojego niebieskiego czeku? *** to powinni mi zapłacić. Jeśli to zostanie wprowadzone, zniknę jak Enron“ dał jasno do zrozumienia, że podjął decyzję o wprowadzeniu tej płatnej subskrypcji do stołu.

Odpowiedział, “Musimy jakoś płacić rachunki! Twitter nie może całkowicie polegać na reklamodawcach. Może 8 dolarów?” co pokazuje, że jest gotowy targować się od 20 do 8 dolarów, ale nie jest w nastroju do porzucenia swoich planów dotyczących subskrypcji.

Jaka jest cena subskrypcji Twittera?

Wcześniej ten niebieski czek był przyznawany tylko zweryfikowanym i godnym uwagi osobistościom w oparciu o ich własne kryteria. Ale dzięki nowemu planowi subskrypcji każdy, kto chce zapłacić 8 USD miesięcznie, ma prawo do zweryfikowanego Blue Check.

W ten sposób dochodzę do końca tego artykułu i mam nadzieję, że teraz wiesz, co to jest Twitter cena subskrypcji. Jedną rzeczą, którą chcę wyjaśnić, jest to, że kupowanie subskrypcji lub nie jest całkowicie twoją decyzją. Jeśli chcesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, do których zwykły użytkownik nie ma dostępu lub jeśli chcesz zweryfikować Blue Check w swoim profilu, musisz zapłacić. W przeciwnym razie nie ma takiej potrzeby.

Tak więc, na razie, uważaj na siebie i aby uzyskać więcej takich aktualizacji, odwiedź naszą stronę internetową, witrynę. Do zobaczenia! Do widzenia!