Co oznacza „oczekujący” na Facebook Marketplace & Jak oznaczyć „oczekujący”?

Facebook Marketplace to doskonałe miejsce do interakcji z kupującymi i sprzedającymi w równym stopniu. Po przejściu na platformę możesz zobaczyć towary oznaczone jako oczekujące. Czy zastanawiałeś się Co oznacza „oczekujący” na Facebook Marketplace? Nie denerwuj się; nie oznacza to, że nie możesz już mieć towaru.

W poniższym artykule szczegółowo wymieniłem, co oznacza oczekiwanie. Wiem, że kiedy przejdziesz przez to szczegółowo, poznasz rzeczywiste znaczenie. Nie czekaj więc dłużej i czytaj dalej, aby poznać znaczenie tego słowa. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.

Co oznacza „oczekujący” na Facebook Marketplace??

„Oczekujący” to oznaczenie dodane przez sprzedającego do jego oferty, wskazujące, że zgodził się sprzedać wystawiony przedmiot danemu kupującemu, ale transakcja jest w toku. W ten sposób inni kupujący, którzy wysłali wiadomość, zostaną powiadomieni, że oferta jest w toku, a osoby przeglądające ją również zobaczą ją jako oczekującą.

Jak oznaczyć oczekujące na pulpicie?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, zapoznaj się z poniższymi krokami.

1. Uruchomienie Facebook z „News Feed” sekcja.

2. Stuknij w „Rynek” po lewej stronie.

3. Kliknij na „Sprzedaż.”

4. Zlokalizuj ofertę docelową i dotknij ikony opcja „Oznacz jako oczekujące.”

Jak oznaczyć oczekujące w aplikacji mobilnej?

1. Uruchomienie konto na Facebooku.

2. Kliknij na trzy linie.

3. Przejdź do opcji menu.

4. Wybierz „Rynek” i kliknij na nią.

5. Kliknij przycisk ikona przypominająca osobę obok opcji ikonę wyszukiwania.

6. pod ikoną Opcja „Sprzedaż”, kliknij na „Twoje oferty.”

7. Wybierz opcję lista docelowa i kliknij na nią.

8. Kliknij ikonę trzy kropki obok opcji aukcji.

9. Kliknij przycisk „Oznacz jako oczekujące” opcja.

Osoba zostanie powiadomiona wiadomościami o aukcji oznaczonej jako „Oczekująca”.” Można je łatwo sprzedać lub oznaczyć jako „dostępne”, gdy sprzedaż się nie powiedzie.

Istnieją różne sposoby, aby sprzedawca mógł oznaczyć swoje oferty i informować potencjalnych nabywców na bieżąco o tym, gdzie znajduje się dana oferta i czy mogą otrzymać produkt. W związku z tym artykuł pomógł ci wyjaśnić to samo. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Facebook Marketplace, zapoznaj się z witryną&#8217.

Co oznacza „Oczekujący” na Facebook Marketplace?

„Oczekujący” odnosi się do oznaczenia dokonanego przez sprzedającego w celu dodania do jego aukcji, wskazując, że zgodził się sprzedać wystawiony przedmiot danemu kupującemu, ale transakcja jest w toku.

Jak oznaczyć Oczekujące na Facebook Marketplace?

Jeśli chcesz oznaczyć oczekujące na Facebook Marketplace, musisz otworzyć Facebooka z sekcji aktualności. Kliknij Marketplace, a następnie przejdź do opcji sprzedaży. Przejdź do lokalnej listy docelowej, a następnie oznacz je jako oczekujące.